• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

אדריכלים ומעצבים

בתור אדריכלים ומעצבים, אנשי מקצוע לכל דבר ועניין, סביר להניח שתסכימו איתנו כמה קריטית היא הבחירה הנכונה בריהוט משרדי. אחרי הכל, הבחירה, הסטיילינג, ההתאמה והקומפוזיציה, הן שעושות את כל המשרד. על זה המשרד שאותו אתם מעצבים יקום וייפול. ריהוט משרדי צריך להיות פונקציונלי לצרכים השונים של המשרד, צריך להיות יפה, נעים לעין, הרמוני, להתכתב זה עם זה, וכמובן להיות הכי איכותי שיש, שכן מדובר בעניין ברור – כשעושים רכישה כזאת, ברור שהיא אמורה לשמש בטווח הארוך.

אז למה דווקא אטיאס?

ראשית, הוותק מדבר בעד עצמו. אחרי הכל, חברות קמות, חברות נופלות, אבל אטיאס נשארת בענף כבר שנים רבות, מייצרת מגמות עיצוביות בעצמה וקובעת את הטון בענף כולו.מכאן, גם המוניטין שממנו נהנית אטיאס הוא טוב במיוחד.
רבים מן הלקוחות מגיעים בשיטת "מפה לאוזן", אחרי שקיבלו המלצות מחברים וקולגות שהיו מרוצים במיוחד אחרי רכישה של ריהוט משרדי ועבודה משותפת עם אטיאס. זה, בעינינו, לגמרי מדבר בעד עצמו.

היופי פשוט מדבר

רהיטים אשר ממלאים את המשרד צריכים לשדר את המסר הנכון – להיות יפים, אלגנטיים, טרנדיים ועל זמניים בעת ובעונה אחת ולעשות את הכל בצורה מעוררת השתאות וחסרת מאמץ.
הריהוט של אטיאס עומד במשימה בהצלחה. תוסיפו לכל היתרונות את הצוות המקצועי של אטיאס, אשר ביצע אין ספור פרוייקטים ותמיד נכון לכל אתגר, ותקבלו את רשת הרהיטים המושלמת לעבודה משותפת. 

 

השאירו פרטים בטופס וכבר נחזור אליכם