• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
פינות ישיבה

כורסאות

האם כורסאות שייכות לעולם הריהוט המשרדי? ובכן, תלוי את מי אתם שואלים. עבור מרבית האנשים, ריהוט משרדי מסתכם בשולחן משרדי וכסא מחשב, אולי גם כוננית קטנה בצד, אבל בפועל, עולם הריהוט המשרדי הוא עולם רחב ומגוון מאוד, שמיועד להעניק את כל פתרונות הריהוט שיכול משרד לחשוב עליהם או להזדקק להם. בכלל זה נמצאות גם כורסאות, ספות, פינות ישיבה, ולמעשה כמעט כל סוג של ריהוט שמתאים גם לבית.

כורסאות מסייעות לתדמית העסק

חלק חשוב מפעילות עסק או משרד, היא התדמית שהוא יוצר על לקוחותיו, עובדיו ושותפיו, ומשרדים רבים משקיעים לא מעט כסף ומשאבים בעיצוב המשרד על פי התפיסה התדמיתית שהם רוצים להטמיע באחרים. במסגרת מאמצים אלה עושים משרדים אלה שימוש במגוון רחב של פריטי ריהוט משרדי כורסאות, פינות קפה, פינוי ישיבה, עציצי ענק, תמונות קיר, נישות מעץ, שולחנות זכוכית, אלומיניום ועץ וכל פריט ריהוט שאתם יכולים לחשוב עליו גם בבית מעוצב.

מגוון רחב של כורסאות בסגנונות עיצוב, דגמים וגדלים

העניין הוא שכאשר אתם מחפשים ריהוט משרדי כורסאות ספות, פינות קפה וישיבה וכדומה, את כל אלה לא תוכלו למצוא בחנויות ריהוט משרדי סטנדרטיות, ואפילו לא בעסקים המיועדים לריהוט משרדי בלבד. אטיאס, לעומת זאת, היא חברה שחיה ונושמת את עולם הציוד המשרדי מזה מספר עשורים, ולאורך השנים בנתה לעצמה קטלוג מוצרים אין סופי הכולל את כל סוגי הריהוט המשרדי במגוון רחב של עיצובים, גדלים, צבעים, מרקמים, חומרים ושימושים, ולרשותה ריהוט משרדי גנרי לכל משרד ועסק, כמו גם ריהוט משרדי ייעודי לשימושים ספציפיים.

אטיאס - חיה ונושמת ריהוט משרדי

אטיאס אופיס קולקשיין היא חברה המייבאת, מייצרת ומשווקת רהיטים למשרד מזה 40 שנה באמצעות מפעל מודרני, עכשווי ועדכני המייצר עבורה את כל הריהוט המשרדי האפשרי, ממגוון חומרים, סוגי עץ, מרקמים, רמות גימור, דגמים ועיצובים. החברה עובדת עם חברות הייטק, מוסדות וארגונים עסקיים וממשלתיים וכן מספקת ריהוט משרדי לעסקים קטנים, משרדי עורכי דין, רואי חשבון ואף לאין ספור בתים פרטיים. אנו מקפידים על חוויית שירות יוצאת דופן, מוצרי איכות ברמה הגבוהה ביותר, ורמת מחירים תחרותית ואטרקטיבית.

קראו עוד: כסאות בר
קראו עוד: פינות המתנה