• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שולחנות משרד

שולחנות לחדרי ישיבות

כל מי שאי פעם הופקדה בידיו המשימה החשובה של בחירת ריהוט המשרד יודע שלא מדובר בעניין של מה בכך. לרוב נאלצים המעצבים להתרוצץ מבית עסק אחד לשני, מנגריית השולחנות המשרדיים לחנות הכסאות ומשם לנגר שמתמחה במדפים או שולחנות לחדרי ישיבות וכן הלאה וכן הלאה. אטיאס היא החברה המובילה בארץ בתחום הריהוט המשרדי ובאולם התצוגה המרשים שלה בראשון לציון תמצאו את הפתרון הכולל עבורכם. כל הריהוט המשרדי והציוד הנלווה תחת קורת גג אחת. מגוון רחב של שולחנות דיונים. 

שולחנות דיונים, על מה לתת את הדגש?

  • שולחן לחדר ישיבות ובאופן כללי רהיטים לחדרי ישיבות וגם שולחן ישיבות הם תחום חשוב בשדה הריהוט המשרדי. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבחדרי ישיבות נהוג לארח לקוחות או שותפים פוטנציאליים ועל כן ישנה חשיבות גבוהה מאוד למראה החדר. אין כמראה עיניים כמו שאומר הפתגם ואכן, ריהוט משרדי איכותי מעביר מסרים תת מודעים ללקוחות הפוטנציאלים שלנו. 
  • שולחן ישיבות יוקרתי יכול לשדר עוצמה וסמכותיות עוד לפני שהלקוח הפוטנציאלי יחליף אתכם ולו מילה אחת. כסאות נוחים בגימור איכותי יוכלו לספק ללקוח לא רק את הרושם הראשוני החיובי אלא גם נוחות שתשמר גם במשך ישיבה ארוכה בת מספר שעות.
  • שולחנות לחדרי ישיבות אמורים לספק לא רק נוחות ומראה אלא גם פונקציונאליות. לעתים מדובר על כבלי תקשורת לחדרי ישיבות ולעתים על כל התחום של מגירות ייעודיות, מתקנים עבור מסכי מחשב, חיבורים לחשמל וכיו"ב. אי לכך יש להשקיע מחשבה רבה בבחירת שולחן דיונים על מנת שלא רק הלקוחות הפוטנציאליים או השותפים הפוטנציאליים שלכם ירגישו בנוח ויתרשמו. חשוב להשקיע זמן ומחשבה כיוון שגם אתם והעובדים שלכם תעשו בו שימוש, שולחן פונקציונאלי יחסוך לכם ברכישת עמדות עבודה מכיוון שהוא יענה על כל הצרכים שלכם מדי יום ביומו. שולחן לחדר ישיבות חייב להיות מותאם באופן ייחודי לצרכים שלכם הן מבחינת התכונות הבסיסיות כמו הממדים שלו והן מבחינת הפיצ'רים והתוספות שלו.