• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
מערכות ריהוט

שולחנות עבודה

ריהוט לעסקים הוא אמנם ענף שלם הכולל מגוון רחב של פריטי ריהוט, בפועל ישנו ריהוט הכרחי עליו לא ניתן לפסוח, חלקם גנריים, חלקם ייעודיים לענפים ופונקציונליות מסיימת, וחלקם מתאימים לסוגים שונים של פעילויות שונות האופייניות למשרד הטיפוסי. כך למשל, תוכלו למצוא בענף  שולחנות עבודה למקצועות השונים בין אם זה לפקידי המשרד או למנהלים, עמדות שיכולות להיות שונות זו מזו בשורה ארוכה של אופנים.

שולחן עבודה בעל מאפיינים שונים וייחודיים

ישנה שורה של פרמטרים ייחודיים המבדלים בין העמדות השונות. בריהוטק תוכלו למצוא את כל סוגי פריטי הריהוט התואמים למשרד. ניתן לבנות בהתאמה אישית שולחן עבודה עבור כל עובד ועובד במקצועות שונים, וכן תוכלו למצוא עמדות עבודה המתאימות למשרד הביתי. הפערים בין עמדות עבודה למשרד ולשולחנות עבודה לבית יכולים לבוא לידי ביטוי בעיצוב, ברמת הגימור, בצבע, בחומרים מהם עשויה העמדה, במאפייני החוזק והמבנה שלה, בסגנון העיצוב(ישנם שולחנות למשרד סגור וישנן עמדות עבודה open space), בגודל ובעוד שורה של פרמטרים.

ריהוטק נותנת סיוע מקצועי צמוד בהתאמת עמדות עבודה

בריהוטק, אנו חיים ונושמים שולחנות עבודה למשרד וכל סוג ריהוט משרדי אחר, בכל יום ויום, ובהתאם לכך יודעים להציע לכם את כל הפתרונות להם אתם זקוקים בין אם אתם זקוקים לפריט אחד בודד, ובין שאתם מחפשים פתרון מקיף וכולל מקצה לקצה. אנשי המקצוע של ריהוטק יסייעו לכם לבנות את עמדות העבודה המתאימות לכם ביותר, להתאים גדלים, לספק מענה לכל צורך ולבנות עמדה אחידה שמספקת את הצרכים הפונקציונליים והעיצוביים שלכם. ישנם שולחנות מותאמים לעבודה של יועצים, של פקידים, של מזכירות, של מנהלים, של מידענים ושל בעלי מקצוע שונים.

חברה עם מוניטין, מסורת והיסטוריה

חברת ריהוטק היא חברה מקצועית ומובילה בתחום של הריהוט המשרדי, מייבאת, משווקת ומייצרת ריהוט משרדי מזה 40 שנה, באמצעות מפעל חדשני, מודרני העומד בסטנדרטים החדישים ביותר. החברה מספקת את כל פתרונות הריהוט המשרדי, לרבות פתרונות שחיפשתם בכל מקום אחר ופשוט לא מצאתם. ריהוטק מקפידה על רמת שירות יוצאת דופן, מחירים תחרותיים ואטרקטיביים וכמובן מוצרי איכות ברמה הגבוהה ביותר של שוק הריהוט המשרדי.

גולשים שהיו בעמוד הזה, נכנסו גם ל: שולחנות מנהלים ול- עמדות open space