• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שולחנות משרד

שולחנות עבודה

שולחנות עבודה הם הריהוט הנפוץ ביותר לעסקים מדובר בענף שלם הכולל מגוון רחב של פריטי ריהוט, בפועל ישנו ריהוט הכרחי עליו לא ניתן לפסוח, חלקם גנריים, חלקם ייעודיים לענפים ופונקציונליות מסיימת, וחלקם מתאימים לסוגים שונים של פעילויות שונות האופייניות למשרד הטיפוסי.

תוכלו למצוא בענף שולחנות עבודה למקצועות השונים בין אם זה לפקידי המשרד או למנהלים, עמדות שיכולות להיות שונות זו מזו בשורה ארוכה של אופנים.

שולחנות עבודה בעל מאפיינים שונים וייחודיים

ישנה שורה של פרמטרים ייחודיים המבדלים בין העמדות השונות. באטיאס תוכלו למצוא את כל סוגי פריטי הריהוט התואמים למשרד. ניתן לבנות בהתאמה אישית שולחן עבודה עבור כל עובד ועובד במקצועות שונים, וכן תוכלו למצוא עמדות עבודה המתאימות למשרד הביתי. הפערים בין עמדות העבודה למשרד אל מול שולחנות העבודה לבית יכולים לבוא לידי ביטוי בעיצוב, ברמת הגימור, בצבע, בחומרים מהם עשויים אותם שולחנות או עמדות, במאפייני החוזק והמבנה שלהם, בסגנון העיצוב(ישנם שולחנות עבודה סגורים וישנן עמדות עבודה open space), בגדלים שונים ובעוד שורה של פרמטרים.

אטיאס נותנת סיוע מקצועי צמוד בהתאמת שולחנות עבודה

באטיס, אנו חיים ונושמים שולחנות עבודה למשרד וכל סוג ריהוט משרדי אחר, בכל יום ויום, ובהתאם לכך יודעים להציע לכם את כל הפתרונות להם אתם זקוקים בין אם אתם זקוקים לפריט אחד בודד, ובין שאתם מחפשים פתרון מקיף וכולל מקצה לקצה. אנשי המקצוע של אטיאס יסייעו לכם לבנות שולחנות עבודה המתאימות לכם ביותר, להתאים גדלים, לספק מענה לכל צורך ולבנות עמדה אחידה שמספקת את הצרכים הפונקציונליים והעיצוביים שלכם. ישנם שולחנות מותאמים לעבודה של יועצים, של פקידים, של מזכירות, של מנהלים, של מידענים ושל בעלי מקצוע שונים.

חברה עם מוניטין, מסורת והיסטוריה

חברת אטיאס אופיס קולקשיין היא חברה מקצועית ומובילה בתחום של הריהוט המשרדי, שולחנות עבודה ועוד, מייבאת, משווקת ומייצרת ריהוט למשרד מזה 40 שנה, באמצעות מפעל חדשני, מודרני העומד בסטנדרטים החדישים ביותר. החברה מספקת את כל פתרונות הריהוט המשרדי, לרבות פתרונות שחיפשתם בכל מקום אחר ופשוט לא מצאתם. אטיאס מקפידה על רמת שירות יוצאת דופן, מחירים תחרותיים ואטרקטיביים וכמובן מוצרי איכות ברמה הגבוהה ביותר של שוק הריהוט המשרדי.

גולשים שהיו בעמוד הזה, נכנסו גם ל: שולחנות מנהלים ול- עמדות open space