• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

הכי רלוונטי לימים אלו: כך תיצרו סביבת עבודה מהבית שהיא בול בשבילכם

בימים אלו, נדמה שכולם מחפשים טיפים להכנת סביבת עבודה מהבית, ויש לכך את כל הסיבות שבעולם. אם גם אתם מצויים בהליך חיפוש זה, תנו למומחים של אטיאס לסייע לכם.
טיפים להכנת סביבת עבודה מהבית הפך לחיפוש לגיטימי ופופולרי להפליא בתקופה האחרונה, ובצדק. הקורונה שינתה את הרגלי העבודה שלנו מן הקצה אל הקצה, והובילה איתה שינוי מחשבתי של ממש שמשפיע על חיי היום יום שלנו. כן, השינוי הגיע אפילו לעולם של ריהוט משרדי.

שולחן עבודה מהביתאם בעבר היה ברור שהיום-יום שלנו מורכב מ-8-9 שעות במשרד, ובלעדיו אין מדובר ביום פרודקטיבי, לאחרונה חל שינוי בתפיסה. נכון, יש אינספור יתרונות להגעה פיזית למשרד, מהאפשרות לשנות את הנוף ועד האפשרות לקשקש עם החבר'ה ולהיות בחברה, ועדיין, בימים בהם שוק העבודה עובר טלטלה ושינויים, אנו מגלים שיש גם יתרונות לשהות בבית. חברות רבות מקצרות את השהות של העובדים במשרדים, מוותרות על ימי עבודה לטובת עבודה מהבית, ומבחינת העובד, זה אומר שזה הזמן לדאוג לעצמו לריהוט משרדי, אשר יהפכו אותו לעובד יעיל ושימושי לחברה.
אז איך עושים את זה נכון? קבלו:

חשבו על מה שנוח לכם

כשאתם נמצאים במשרד, יש סיכוי יותר מסביר שאתם מבלים שעות על גבי שעות מדי יום, לצד ריהוט משרדי שלא אתם בחרתם, ורואים את זה. השולחן לא תמיד מתאים לכם לגובה, הכיסא לא נוח, וגם אם אתם לא מבינים את זה תוך כדי, שגרת העבודה שלכם מושפעת מכך לרעה. עכשיו, כשאתם בוחרים את הריהוט המשרדי יש לכם אפשרות לתקן ולבחור שולחנות עבודה וריהוט משרדי שתפור עליכם. אם מחפשים טיפים להכנת סביבת עבודה מהבית, זה בעינינו בעדיפות ראשונה.

עשו את ההפרדה בין הבית למשרד (כן, גם כשהמשרד הוא בבית)

אם עד כה לא הייתם מצוידים, בטח אתם מבינים בדיוק למה הכוונה. כאשר אתם עובדים עם המחשב על השולחן בסלון או כשאתם שרועים על המיטה בחדר השינה, הגבולות בין הבית והמשרד, שגם ככה היטשטשו, נהיים רק יותר ויותר מטושטשים. אתם צריכים רהיט שישדר לכם "עכשיו אני בסביבת העבודה, עכשיו אני עובד", באופן חד משמעי שאינו משתמע לשני פנים. במילים אחרות, אתם רוצים להכניס הביתה ריהוט משרדי שיסייע לכם לעשות את ההפרדה הזאת.

בחרו רק את היפה ביותר

יש לכם הזדמנות לבחור ריהוט משרדי שקולע לטעמכם, אז נצלו אותה! אנחנו בחברת אטיאס נשמח לעזור.