• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

כסאות מזכירה

כסאות מזכירהאתה בעל עסק. קנית לך כסא מנהלים מעור, וריהוט כולל מעץ מלא שמקנה למשרד תחושה יוקרתית ומזמינה. קנית דלפק קבלה חדש ומסביר פנים, ושכרת מזכירה מקסימה וחייכנית שנותנת ללקוחות להרגיש כמו בבית. עד כאן הכל בסדר. אבל המשרד פתוח הרבה שעות בכל יום, והמזכירה הצמודה עובדת את אותן שעות שאתה עובד. הגיע הזמן לדאוג גם לה. קנה כסאות מזכירה אורטופדיים, כדי לשמור לה על הגב, ועל החיוך. אצלנו באטיאס אופיס קולקשיין שמים דגש על איכות ועמידות לאורך שנים, כדי שזו תהיה הפעם האחרונה שתצטרך להתעסק בנושא הזה. אתה צריך לקנות לה כסא שיאפשר לה לעשות עבודה משרדית ממושכת, ולנו יש את הפתרונות בשבילך.

כסא מזכירה - מאפיין עיצובי

קנית עציצים, בנית עמדת קבלה ובעצם דאגת לכל ריהוט משרדי נלווה שיכולת להזדקק לו. הגיע הזמן להתאים לריהוט גם כסאות מזכירה מתאימים. לבחירתכם בין כסאות עם משענת גבוהה שמזכירים כסאות מנהלים לבין כסאות עם משענת נמוכה, דבר שלעיתים יותר נכון מבחינה בריאותית, שכן כסאות ארגונומיים, או כסאות עם הנדסת אנוש גבוהה יכולים להיות ההבדל בין גב תפוס ליום עבודה מאושר. עדיף להקציב לקניית הכסא עוד קצת כסף, מאשר לדאוג למזכירה למסאג' פעמיים בחודש. ניתן לבחור כסא למזכירה במגוון ריפודים, במגוון גבהים, בצבעים שיתאימו לשאר רהיטי המשרד ואפילו כסאות מחשב דומים ללקוחות שמתיישבים אל מולה. ככל שלאנשים יהיה נחמד יותר אצלך, כך הם ישמחו לחזור ולעשות איתך עסקים בשנית.

כסאות מזכירה אורטופדיים יעזרו גם לך

ראוי לחשוב על זה ככה - המזכירה היא יד ימינך. היא דואגת שהלקוחות של יהיו מרוצים, היא דואגת שהיומן שלך יהיה מסודר והיא דואגת לך לשאר הצרכים הקטנים לאורך יום העבודה. אתה צריך לדאוג שהיא תהיה מרוצה, אחרת גם העבודה שהיא תעשה תהיה פחות טובה. תדאג להביא כסאות איכותיים ומותאמים למזכירה ואתה תזכה בתפוקה טובה יותר ובצוות עובדים מרוצה יותר. אין לזה תחליף וככל שנקדים להפנים את זה, כך השירות בארץ יראה טוב יותר וכולנו נתוגמל כתוצאה מכך. הבחירה הנכונה - כסאות מזכירה באטיאס.

קראו עוד: מחיצות open space
קראו עוד: כסאות משרד