• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

ריהוט משרדי עודפים

ריהוט משרדי עודפיםאם אתם מחפשים ריהוט משרדי ואתם מוכנים להקריב את המגוון לטובת העלות, יש באפשרותכם לפנות לערוץ העודפים המוצעים על ידי חברות רבות בשוק הריהוט המשרדי. עודפים הם אינם בהכרח פריטי ריהוט סוג ב, אם כי גם אלו נמצאים שם, אלא גם ובעיקר פריטים שהביקוש להם נמוך יותר מן המצופה, פריטים שנעשה בהם שימוש למטרות תצוגה אך פרט לכך הם שלמים לחלוטין וזהים למוצרים חדשים לחלוטין, ועוד שורה של סיבות שבגינן יכול להגיע פריט ריהוט לאגף המועדפים.

ערוץ ריהוט משרדי עודפים - ערוץ אטרקטיבי במחיר נמוך

אטיאס אופיס קולקשיין היא חברת ריהוט משרדי גדולה המציעה לכם בתחום ריהוט משרדי עודפים מכל סוגי הריהוט ובכל רמות האיכות והגימור. באגף זה תוכלו למצוא פריטי ריהוט מודרניים, מתקדמים, חדשניים בעיצוב נהדר ומשלל חומרים, צבעים ומרקמים. בנוסף, תוכלו למצוא את כל סוגי פרטי הריהוט כגון: שולחנות עבודה, שולחנות מנהלים, כסאות משרד, דלפקי עבודה, מחיצות ועוד. יחד עם זאת, אין ספק שאגף המועדפים אינו מתאפיין במגוון הרחב המוצע לכם בחנות הרגילה. עבור אנשים מסויימים מדובר בתנאי בל יעבור, ועל כן הם מתעקשים לבחור בערוץ פריטי הריהוט החדשים בלבד, בעוד אחרים מוכנים לוותר על מאפיינים כאלו ואחרים כדי ליהנות ממחיר נמוך יותר משמעותית.

כל פתרונות בריהוט משרדי עודפים

אם אתם מחפשים פתרונות ריהוט משרדי עודפים יכול להיות ערוץ רלוונטי עבורכם, וגם אם אתם מעדיפים את הרהיטים החדשים ישירות מהקופסה, את כל הפתרונות תוכלו למצוא במרכז הריהוט המשרדי של אטיאס, עם ליווי מקצועי וסיוע של אנשי המקצוע של אטיאס, שינחו אתכם, יציגו בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם, הן סביב פריטי ריהוט משרדי גנרי, והן סביב פתרונות ייעודיים לתחום הפעילות שלכם, הן לבית, הן למשרד, הן לעסק, הן למפעל והן לארגון.

אטיאס אופיס קולקשיין - כל מה שאתם צריכים למשרד

אטיאס היא חברת ריהוט משרדי המייבאת, משווקת ומייצרת ריהוט משרדי באמצעות מפעל גדול, חדשני ומודרני הפעיל מזה ארבעה עשורים. החברה מספקת שלל פתרונות ריהוט משרדי לכל מטרה ולכל שימוש, לרבות פריטי ריהוט ייעודיים לענפים כלכליים ולסוגי משרדים ספציפיים כמו ארכיונים, מעבדות, משרדי עורכי דין ורואי חשבון, מפעלים וכדומה. אנו מקפידים על חוויית שירות יוצאת דופן, רמת מחירים אטרקטיבית ותחרותית ומוצרים באיכות גבוהה.

קראו עוד: כסאות עבודה