• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

מחדשים את המשרד עם רהיטים חדשים

המשרד הופך ברבות השנים לבית השני שלנו, אנחנו מוצאים את עצמנו ברוב שעות היום דווקא במקום העבודה ולא בבית עם המשפחה ולכן עלינו להשקיע את מירב המאמצים כדי שהמשרד יראה מצוין. רהיטים איכותיים וחדשים הם דרך נהדרת להכניס למשרד אווירה שונה, אווירה חדשה, אווירה שגורמת לנו ליהנות להגיע לעבודה בכל בוקר מחדש. בעזרת כיסאות חדשים, שולחנות חדשים, דלפקים חדשים ועיצוב חדש של המשרד נוכל גם לשנות לחלוטין את פני המשרד וגם לחסוך לא מעט כסף שכן מעבר למשרד חדש יעלה לנו הרבה יותר.

לא רק הנראות - להשקיע גם בנוחות

כאשר אנחנו בוחרים רהיטים למשרד חשוב מאוד שלא רק נבחר את הרהיטים היפים ביותר אלא גם את הרהיטים הנוחים ביותר. לנוחות של הרהיטים תהיה השפעה ישירה על אופן העבודה שלנו, ברגע שיהיה לנו נוח ונעים לעבוד נוכל להפיק מאיתנו יותר הן מבחינת העבודה עצמה והן מבחינת שעות העבודה. הרהיטים אגב לא אמורים להיות נוחים רק לעובדים או לעצמכם אלא גם לאורחים או הלקוחות הפוטנציאליים שמגיעים אליכם ואם הבחירה שלכם תהיה חכמה תוכלו לרצות את כל מי שנוכח במשרד.

לדאוג לעובדים שלכם וגם לעצמכם

כאשר אתם משקיעים מחשבה בבחירת הרהיטים החדשים למשרד אתם לא רק חושבים על המקום עצמו אלא גם על העובדים שלכם שמשקיעים את כל כוחם בעבודה כדי שהעסק ימשיך ויתפקד וכמובן שאתם משקיעים גם בעצמכם. לפעמים במחירים אטרקטיביים ונוחים אפשר לשדרג גם את המראה את המשרד וגם את הנוחות של העובדים, אזור העבודה יהפוך למקום שפשוט כייף להיות בו וכתוצאה מכך האנשים סביבכם פשוט יעבדו יותר טוב. הדאגה לעובדים לא באה לידי ביטוי רק בשכר מתגמל או בתנאים מצוינים, לעיתים דווקא הדברים הכיביכול יותר קטנים יכולים לעשות את ההבדל ולגרום לעובדים שלכם להיות מרוצים עד השמיים.

להעצים את השינוי במשרד - צביעה איכותית ויפה

אם אתם לא מסתפקים רק בהחלפת רהיטים למשרד יש עוד דרך מצוינת שבעזרתה תוכלו להעצים את השינוי ולהדגיש את הכוח שיש למשרד שלכם להציע. צביעת משרד לא רק גורמת למקום להיראות חדש יותר ואסתטי יותר אלא גם מאפשרת לכם לשחק עם העיצוב של המשרד כפי שתמיד רציתם וחלמתם. נגמרו הימים שהמשרד חייב להיות צבוע בלבן רגיל, היום אפשר לשחק עם הצבעים ולהתפרע על הקירות עם צבעים כמו כחול, אדום, ירוק, צהוב, כתום וכל צבע אחר שנראה לכם מתאים. צביעת משרדים כולל תיקוני שפכטל משלימה למעשה את העבודה החדשה שלכם בכל הקשור לעיצוב המשרד, אנחנו יכולים להבטיח לכם שאם עד עכשיו התרגשתם ושמחתם בכל פעם שנכנסתם בדלת המשרד שלכם אז לאחר השינוי השמחה וההתרגשות יהיו ברמה הרבה יותר גבוהה.