• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

ריהוט משרדי איכותי לחללי עבודה משותפים

כיצד מרהטים משרדים בשיטת האופן ספייס ואלו פתרונות עומדים בפני עסקים צעירים או קטנים המעוניינים לעבוד בשיטה זו, אך לא יכולים להרשות לעצמם לשכור ולעצב משרד חדש?
חללי עבודה משותפים הם טרנד שולט בעסקים וחברות רבות. הרעיון העומד מאחורי חלל עבודה משותף הוא שקשר ישיר בין העובדים וחלוקת שטח משותף, יכולה לעורר שיח פרודוקטיבי וליצור שיתופי פעולה מעניינים ומלאי השראה. כיצד עושים זאת בפועל? באמצעות בחירה נכונה של ריהוט משרדי מתאים.

איך לרהט חלל עבודה משותף?

מבין כלל השיטות לריהוט חלל עבודה משותף, יש 3 שיטות עיקריות שכדאי להכיר:

  • טור - בשיטת הטור, עיצוב חלל העבודה מזכיר במעט כיתת לימודים. עמדות העבודה הן למעשה שולחנות המתאימים לעובד אחד או שניים, והם מוצבים אחד אחרי השני, כך שכל עובד רואה את זה שלפניו.
  • שולחן מוארך - זוהי אחת השיטות הנפוצות לעיצוב חלל עבודה משותף, והיא כוללת שימוש בשולחן מוארך או משטח אחד, המשמש לעובדים רבים. זה יכול להיות שולחן צר המוצמד לקיר, בגובה סטנדרטי או כדלפק מוגבה עם כיסאות בר,שולחן העומד בצורה חופשית בשטח החדר או מספר שולחנות הניצבים זה כנגד זה, כאשר ליד כל שולחן יושבים מספר עובדים ומולם, באופן דומה, עובדים נוספים אך עם הפנים אליהם.
  • תאים - עמדות עבודה המעוצבות כתאים, מגיעות עם הפרדה מסוימת בין עמדה לעמדה. עיצוב חלל עבודה משותף באמצעות תאים, נועד כדי לאפשר מידה מסוימת של פרטיות. ניתן לראות את העיצוב הזה במוקדי שירות המעסיקים טלפנים, ואז ההפרדה מהווה לא רק חציצה אלא פתרון אקוסטי.

עקרונות מנחים בבחירת ריהוט לחלל עבודה משותף

כדי לאפשר לעובדים לבצע את עבודתם בצורה יעילה וטובה, גם בחלל משותף, ולמקסם את ההשראה של סגנון העיצוב הייחודי, צריך לחשוב מראש גם על פתרונות אחסון לכל עובד, תאורה, מקום לחפצים שונים, מסכי מחשב וציוד נוסף הנדרש בהתאם לאופי העבודה.

חלל עבודה משותף לעסקים צעירים

עסקים הנמצאים בתחילת דרכם או עסקים קטנים, לא תמיד יכולים או רוצים להשקיע בדמי שכירות עבור משרד פרטי. המניעים יכולים להיות כלכליים או פרקטיים, מכיוון שיש עסקים רבים אשר אינם זקוקים לשעות משרד רבות, כמו אנשי מכירות, מרצים וכן הלאה.
עם זאת, מדי פעם עולה הצורך לשימוש בשירותי מחשב, פינת עבודה מסודרת, ומקום שאפשר להשתמש בו כדי ליצור, לקבל לקוחות, לערוך פגישות ולקדם את העסק.
הפתרון הוא פשוט: במקום לעבוד מאחד החדרים בבית או מבית קפה אקראי, יש כיום מקומות המציעים חלל עבודה משותף בהזמנה מראש, הכולל את כל מה שתצטרכו. התשלום מבוצע תמורת השימוש ולא באופן חודשי ואתם זוכים במשרד הכולל את כל השירותים.

חלל עבודה משותף זו הדרך בה בוחרים עסקים וחברות רבות לעצב את המשרד, כדי לעודד השראה ולהשרות אווירה מודרנית ודינמית.