• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

איך למצוא חברת ניקיון מעולה

משרד נקי, עובדים יעילים
בדרך כלל לאדם שמנהל משרד יש מספיק דברים על הראש. כמובן שהמשרד חייב להיות נקי. משרדים נקיים עוזרים לעובדים להיות יעילים יותר, וכמו כן, ניקיון שוטף מבטיח שהמשרד אף פעם לא יהפוך למסריח. אבל בסופו של דבר, אין למנהל המשרד זמן לדאוג לכך שהמקום אכן יהיה נקי. אבל אם המנהל ייקח חברה לא אחראית, לא רק שהמשרד שלו לא יהיה נקי, אלא הוא מפסיד כסף והעובדים עלולים לגזול ממנו ומעובדי החברה האחרים. מה עושים?

כמובן, הפתרון למצב הזה היא בחירת חברת ניקיון איכותית ומעולה ואחת הדרכים הטובות ביותר למצוא חברה איכותית היא לבקש המלצות מאנשים שמכירים את התחום והעסיקו בעצמם עובדי ניקיון או לפנות לחברת השמה. אלו יוכלו להמליץ לכם על חברות אמינות וחשוב אף יותר, להמליץ לכם מאיזה חברות כדאי להתרחק כמו מאש.

תבדקו מה התנאים והחוזה של חברת הניקיון

האם יש לחברת הניקיון חוזה? מה הם התנאים והמחירים של החברה? האם תקבלו עובד ניקיון קבוע, או שזה יהיה אדם שונה כל יום? ואם מדובר באדם קבוע, האם החברה אחראית לשלוח ממלא מקום אם המנקה הקבוע חולה יום אחד, או שבוע? משום שבסופו של דבר רהיטי משרד שומרים על רמתם הגבוהה רק כשאר מנקים אותם בצורה טובה וקבועה.

כמו כן, כולנו שמענו על המחבל שעבד בבזק ושעבד במטבח בישיבת מרכז הרב. אלה אנשים מעסיקה החברה הזו? האם הם מעסיקים מסתננים בלתי חוקיים? ערבים? יהודים? האם הם חברה מוכרת, שנותנת לעובדים שלה תלושי שכר לפי החוק? על כל השאלות האלו כדאי לכם לענות לפני שאתם מתעסקים עם חברה כלשהי, גם אם היא לא חברת ניקיון. אם כבר, אז מי שמתעסק בשחור נכנס לתוך בוץ. וכל המתקרב לבוץ, עלול להתלכלך. האם כדאי לכם להתלכלך אם אפשר למצוא חברה נקייה, אמינה, ומקצועית? בוודאי שלא.
הרי כבר השקעתם כל כך הרבה במשרד, בעובדים, אבזרתם את כל העסק בעזרת ריהוט משרדי יוקרתי, תעשו לעצמכם טובה ותערכו בדיקה מקיפה לפני שתשכרו חברת ניקיון.

כמובן, אנחנו מאמינים שלכל משרד מגיע עובד נקיון מעולה. עובד ניקיון שיהיה כמו חלק ממשפחת המשרד והחברה. ולא קל למצוא מישהו טוב לניקיון משרדים. אבל בסופו של דבר, ההשקעה שווה.
תשקיעו ותקחו רק אנשים אמינים לנקות את משרדכם.