• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

ריהוט משרדי מודרני

ריהוט משרדי מודרניריהוט משרדי הוא כבר מזמן לא ארוניות ברזל, כסאות עץ, ושולחנות ממתכת. זו אולי הייתה תפיסת המשרד במאה שעברה, אבל היום כבר ישנה תפיסה חדשה ועל פיה כל פריט ריהוט שאפשר למצוא בבית, אפשר למצוא גם במשרד. ישנם משרדים רבים שמעוצבים טוב יותר ואסתטי יותר ממרבית הבתים הפרטיים, והכל מבוסס על פריטי ריהוט משרדי מודרני, אותם אי אפשר למצוא בכל חנות, ובטח לא בכל המגוון שהשוק הזה יודע להציע לכם.

שלל פתרונות ריהוט משרדי מודרני לכל סוגי הלקוחות מכל מגזרי המשק

באטיאס תוכלו למצוא את כל פריטי הריהוט המשרדי, בכל הסגנונות, כל הגדלים, הצבעים, המרקמים, החומרים ואופני השימוש, ובכלל זה גם פריטים ייחודיים ויוצאי דופן של ריהוט משרדי מודרני דוגמת מחיצות open space. את כל פריטי הריהוט אנו מייבאים, מייצרים ומשווקים ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. אנו מסייעים לכל לקוח בבחירת פריטי הריהוט המתאימים לו בהתאם לתכנית העיצוב, צרכי העיצוב הספציפיים, ובמידת הצורך גם מבצעים ייצור ריהוט משרדי בהתאמה אישית.

שילובי חומרים, צבעים וסגנונות עיצוב

כורסא מודרנית

ריהוט משרדי בסגנון עיצוב מודרני יכול לשלב מגוון רחב של חומרים, קונספטים של עיצוב וסגנונות עיצוב, לרבות שילובי אלומיניום עם זכוכית, סוגים שונים של עץ, עץ עם זכוכית או אלומיניום, מתכות שונות, אביזרי עיצוב וריהוט המשולבים בפריטים סטנדרטיים, וכמובן קווי עיצוב מקומרים, זורמים ומפוסלים בהתאם להעדפות הלקוח. אצלנו באטיאס קיים מגוון כל כך רחב המאפשר להציע לכל לקוח ולקוח בדיוק את מה שאוהב ואיך שהוא אוהב, ובדיוק בהתאם לסגנון העיצוב המתאים לו, לצרכים המאפיינים אותו, ולמגוון השימושים הנדרשים לביצוע באמצעות הריהוט המשרדי.

אטיאס - מרכז הריהוט המשרדי של ישראל

חברת אטיאס אופיס קולקשיין היא חנות רהיטים למשרד וותיקה ומקצועית הקיימת כבר יותר מארבעה עשורים, מייבאת, משווקת ומייצרת ריהוט משרדי למגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי בישראל. ברשותנו כל פתרונות הריהוט המשרדי לבית או למשרד, חבילות ריהוט מקצה לקצה, פתרונות לענפי כלכלה ייעודיים ופונקציונליות ספציפית. אנו מספקים רמת שירות יוצאת דופן, סיוע וליווי מקצועיים, מבחר אפשרויות גדול ונרחב, וכמובן מחירים תחרותיים ואטרקטיביים לכל לקוח ולקוח.