• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

מסביב לשולחן – כל מה שחשוב לדעת על שולחן לחדר ישיבות

משרדים רבים כבר מכירים את הריטואל: ישיבה שאליה מוזמנים אורחים מכובדים מן החוץ, בכללם כאלו שהגיעו מרחוק במיוחד כדי להשתתף. ישיבת צוות, אשר עשויה להימשך זמן רב, ואמורה להיעשות בנוחות מקסימלית. אירועי 'חמישי שמח' באווירה טובה עם כל הקולגות. אפילו ראיונות עבודה או ארוחת צהריים. מה המשותף לכל האירועים הללו, מלבד העובדה שהם לרוב נעשים בחדר הישיבות? כולם סובבים סביב שולחן לחדר ישיבות.

שולחן לחדר ישיבות - לא המקום לפשרות

אז כמו שאמרנו, שולחן לחדר ישיבות הוא הרוח החיה מאחורי כל חדר ישיבות בפרט, ומשרד באופן כללי. הוא צריך להיות נוח ופרקטי, במיוחד אם אתם בונים על ישיבות ארוכות. הוא צריך להיות עשוי ממיטב חומרי הגלם, כך שתוכלו להיות רגועים שהוא ימשיך איתכם לאורך הדרך במשך שנים ארוכות. הוא צריך להיות עמיד, כך שלא משנה מה הוא יעבור, הוא ימשיך להיות איתן. מעבר לכל זה, ואולי הכי חשוב, הוא צריך להיות יפה, אסתטי ומרשים.

אז מה חשוב לשים לב כשבוחרים שולחן לחדר ישיבות?

אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם להקפיד עליהם בדרך לשולחן הוא שיהיו לו אבא ואמא. שהחנות שממנה אתם רוכשים היא מהימנה, בעלת מוניטין ומוכרת בשוק. אם אתם נתקלים בשולחן שמחירו נמוך בעשרות אחוזים מהמחיר בשוק, סביר להניח שאתם לא יכולים לצפות ממנו ליותר מדיי, ותוך זמן לא רב תמצאו את עצמכם חוזרים על התהליך ומחפשים שולחן חדש. אי לכך ובהתאם לזאת, עליכם לשים לב שאתם מקבלים תמורה ראויה לסכום שאותו אתם מוציאים, ולהרגיש טוב עם העסקה שאתם עושים, לדעת שאתם בידיים טובות.

עניין נוסף וחשוב להפליא זה האופי של חדר הישיבות שלכם במצבו הנוכחי, וכמובן האופי שאתם מעוניינים בו. רוצים אווירה שאומרת "כולם פה שווים" ולמנוע דיסטנס? שולחן ריבועי יכול להתאים. רוצים לשדר אחריות, רצינות ומהימנות, ולהראות שאתם חזקים יותר מכל טרנד חולף? מוזמנים ללכת על שולחן קלאסי ומלבני מעץ, וכמובן לשמור את ראש השולחן למנכ"ל. בכל מקרה, באטיאס עומדות בפניכם כמה וכמה אופציות באשר לצבע, לסטייל ולגימור, כאשר המשותף ביניהן הוא דבר אחד משמעותי ביותר - האיכות, שהיא ללא פשרות, לא משנה מה תבחרו. .לא מתפשרים על ריהוט משרדי

ריהוט משרדי הוא במידה רבה תעודת הזהות של העסק, בעיני הבאים מבחוץ אבל לא רק. אז אל תתפשרו, הקדישו לו מחשבה, ותראו שרק טוב ייצא מזה.