• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

לעצב את המשרד בקלות עם אטיאס

רהיטים למשרדתכנון עמדות עבודה אישיות, עיצוב בסגנון Open Space ושולחנות מתקפלים. אלו הם רק חלק מהפתרונות שלנו לעיצוב משרדים, שיסייעו לכם לנצל את המרחב הקיים בצורה מקסימלית ומרשימה.
המשרד שלכם משמש אתכם כבר שנים רבות, ובמהלך השנים העסק גדל ונוספו אנשים לצוות המשרד. ההתרחבות והצמיחה של העסק הם דבר חיובי, אך לעתים נוצרת צפיפות והחלוקה הראשונית של החלל במשרד אינה מתאימה למצב הנוכחי.

כשנוצר מצב כזה יש הבוחרים להעתיק את המשרד לכתובת אחרת, בה השטח שיוקצה למשרד יהיה גדול יותר, ויש הבוחרים לשפץ את המשרד הקיים ולשנות את החלוקה הפנימית שלו. אך מה אפשר לעשות כשהתקציב העומד לרשותכם אינו מספיק לאף אחד מהפתרונות הללו? לחברת אטיאס יש פתרון נוסף עבורכם.

הזמנת רהיטים למשרד

אתם נמצאים שעות רבות במשרד וכמוכם גם האנשים העובדים אצלכם. זו הסיבה שחשוב שהמשרד יהיה נעים ונוח. אם אין לכם את היכולת או את הרצון להיכנס לתקופת שיפוצים, תוכלו לעצב את המשרד בדרך קלה, מהירה וזולה יותר - באמצעות הרהיטים המשרדיים של אטיאס.
אנחנו באטיאס אופיס קולקשיין מתמחים בייצור וייבוא של ריהוט משרדי יוקרתי מכל הסוגים ובכל הסגנונות, ולכן תוכלו למצוא אצלנו את הפתרונות שאתם צריכים כדי להגדיר מחדש את חלל המשרד, בצורה שתהא נוחה לכולם, פרקטית ומרשימה.

באמצעות תכנון ובחירה ברהיטים המתאימים, תוכלו לנצל את כל המרחב ואת היתרונות המובנים בו, שאינם ניתנים לשינוי, בצורה מקסימלית. כיצד? הפרטים המלאים תלויים בגודל המשרד הקיים, במספר העובדים ובשירות שאתם מספקים, אך יש מספר אלמנטים שיוכלו לסייע לכם:

  • ניתוב לקוחות - כאשר מדובר בעסק הנותן שירות פרונטלי ללקוחות, יכול להיווצר מצב שמספר לקוחות מגיעים בו זמנית ונדרשים להמתין. כדי לנתב את הלקוחות ולמנוע עומס במסדרונות המשרד, אפשר להזמין דלפק קבלה שייתן מידע לאנשים וינתב אותם לחדר המתנה. חדר ההמתנה אינו חייב להיות חדר תחום, ואם מדובר במשרד קטן ניתן להסתפק בפינות ישיבה במסדרון.
  • עמדות עבודה בתכנון אישי - אם אתם מעסיקים מספר עובדים, חשוב שלכל אחד יהיה את המקום שלו. מצד שני, לא תמיד גודל המשרד מאפשר שולחן רחב ידיים לכל עובד ושולחנות רבים מדי יצרו תחושה של עומס ובלגן בעיניים. במקרה כזה תוכלו להזמין שולחנות מתקפלים או את עמדות ה Open Space שלנו. עמדות Open Space מתאימות מאד למשרדים קטנים, כשאין אפשרות לחדר או פינה לכל עובד, אך הן מבוקשות מאד גם בקרב חברות גדולות המאמינות בשיטת עבודה פתוחה וגלויה לעיני כל.

חברת אטיאס מציעה מגוון של רהיטים למשרד שימנעו ממכם את הצורך להתחיל לשבור קירות או לעבור כתובת. אפשר לנצל את החלל הקיים בצורה מקסימלית באמצעות התאמת הרהיטים הנכונים.