• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

חידושים בענף ריהוט משרדי

חידושים בענף ריהוט משרדיסביבת הריהוט המשרדי הפכה בשנים האחרונות להיי-טקסיטית יותר, מינימאליסטית יותר והרבה יותר פונקציונאלית לצרכי העובד. אנחנו בחברת אטיאס, מאפשרים לכם ליהנות מהיצע נרחב של פתרונות ריהוט מתקדמים, המותאמים לצרכי המשרד המודרני. אצלנו, תוכלו ליהנות מקולקציה מרשימה של מוצרי ריהוט שונים, ההופכים כל סביבת עבודה לסביבה יוצרת, דינמית, נוחה ונעימה. בשורות הבאות תוכלו לקרוא על מגוון חידושים בענף ריהוט משרדי, ולקבל רעיונות מקוריים ויצירתיים לעיצוב המשרד החדש שלכם.

חידושים בענף הריהוט - ריהוט אחד קדימה

ריהוט משרדי מורכב ממגוון נרחב של פריטי ריהוט שונים, המיועדים לצרכי עבודה שונים, לרבות, דלפקי קבלה, חדרי ישיבות ושולחנות דיונים, ארונות לאחסון מסמכים, שולחנות עבודה, כסאות עבודה, עמדות עבודה ועוד. כיום, פריטי הריהוט המשרדי, חייבים להיות בעלי ערך מוסף לצרכי העבודה ויעילות העבודה, וזאת על מנת להגביר את תקופת העובד ולסייע למשרד לממש את הפוטנציאל העסקי הטמון בו.

חידושים בענף ריהוט משרדי כוללים בין היתר

  • שימוש במגוון נרחב של אביזרים ופריטי ריהוט המאפשרים ניידות קלה ונוחה בין עמדות העבודה השונות- פריטים אלו כוללים בין היתר: מגירות על גלגלים, שולחנות מתקפלים המאפשרים ניוד מעמדה לעמדה על פי הצורך, דלפקי קבלה המעניקים OPEN SPACE ועוד.
  • שימוש בצבעים בהירים יותר- בעבר הרחוק היה נהוג לעצב את המשרדים השונים בצבעים כהים. כיום, בעלי עסקים רבים בוחרים לעשות שימוש בצבעים בהירים ונעימים יותר. צבעים אלו אינם מכבידים על העובד ויוצרים סביבת עבודה נעימה ונוחה.
  • שימוש במחיצות אקוסטיות- משרדים רבים מורכבים מתאי עבודה הדורשים ריכוז מקסימאלי בקרב העובד. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של מחיצות אקוסטיות המאפשרות לכם ליצור מצד אחד חציצה בין עמדות העבודה השונות, ומצד שני, לייצר עמדה מרווחת, נעימה ושקטה יותר לכל עובד ועובד.
  • משרד אגרונומי- כיום, התפיסה המודרנית של בחירת ריהוט למשרד מתבססת על שיטת המשרד האגרונומי, המאפשרת לכם לבצע התאמה מקסימאלית בין פריטי הריהוט השונים לבין מידות גוף האדם העושה שימוש במשרד. המשרד האגרונומי, מאפשר לכל אחד ואחת מכם, להתאים בצורה הטובה ביותר את צרכי המשרד בהתאם לצרכי העובד.

חידושים בענף ריהוט משרדי אצל אטיאס

אצלנו באטיאס אופיס קולקשיין יש מגוון של ריהוט משרדי, ואנו מעודדים כל אחד ואחת מכם, להשתדרג וליהנות מסביבת עבודה מודרנית, פונקציונאלית ומעוצבת. פריטי הריהוט המצויים אצלנו, כוללים מגוון נרחב של פריטי ריהוט, והם כוללים את כל פריטי הריהוט הנדרשים לצרכי הפעלת המשרד. אנחנו מעמידים לכל לקוח ולקוח, שירותי ייעוץ מקצועיים ושירותי התאמת ריהוט על פי צרכיו ועל פי דרישות העבודה הספציפיות שלו. זה הזמן לקחת את הריהוט המשרדי שלכם צעד אחד קדימה, זה הזמן לייעל את העבודה וליהנות מסביבת עבודה פורייה יותר.

קראו עוד: כסאות מנהלים
קראו עוד: עמדות עבודה