• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

דלפקים – הרהיט הכי נכון למשרד שלכם

דלפקים הם רהיט בעל אימפקט רב עד מאד. כבר כאשר מבקרים מגיעים לשערי המשרד שלכם, ניצב בפניהם דלפק הקבלה. לא לחינם אומרים "אין שני לרושם ראשוני". דלפק הקבלה הוא הרהיט הראשון שהם רואים, והוא עשוי לקבוע במידה רבה את דעתם של המבקרים על העיצוב כולו. בנוסף לכך, דלפקים הם רהיט גדול ובעל נפח במרחב, מה שאומר שיש בכוחם להשפיע על האווירה בחדר כולו. מה כל זה אומר? שאתם צריכים לעצור לרגע ולחשוב כשאתם בדרך לרכישת דלפקים למשרד שלכם.

דלפקים - יותר חשובים מכפי שאתם יכולים לשער

מלבד רושם ראשוני שמתקבל אצל המבקרים במשרד שלכם, עניין לא פחות חשוב הוא ההרגשה של העובדים במשרד, אלה שנמצאים במשרד שעות ארוכות, ובפרט מי שיושב בצמוד לדלפק המדובר. גם הם ישמחו להיות בחלל מעוצב, מושקע, כזה שמעיד שנוצר בזכות מחשבה, השקעה וזיקה אסתטית. כמובן הריהוט צריך להתכתב עם אופי הרהיטים הקיימים, ולשדר את המסר הנכון בעבור כל מי שבסביבה. במילים אחרות, זה הזמן להכיר דלפקים של אטיאס.

דלפקים - תעודת הזהות של העסק שלכם

באמצעות רהיט משמעותי זה, המבקרים מקבלים מעין תעודת זהות של העסק כולו. הלכתם על סטייל רשמי ועל זמני? סימן שאתם עסק סולידי, מכובד ומעונב. בחרתם דווקא ללכת על קו מעט שובב יותר? סימן שאתם עסק שמקדש את היצירתיות והחדשנות. הלכתם על חומרים כמו מתכת או זכוכית? אתם לא חוששים לקבל את העתיד, והחדשנות נמצאת ב- DNA שלכם. בכל מקרה, אין גבול למה שרהיט אחד יכול לעשות. כאשר תגיעו לבחירה של דלפקי קבלה למשרד חשוב לבצע בחירה נכונה ומחושבת, הכנסו לקטלוג של אטיאס ובחרו לכם דלפק איכותי.

דלפקים קונים רק באטיאס

חברת אטיאס אופיס קולקשיין הפכה למעצמה של ממש בתחום ריהוט משרדי, ויש לכך את כל הסיבות בעולם. מאות ואלפי קונים, מהמשרדים המובילים בארץ, בחרו בה בזכות האמינות, האיכות, המהימנות, ואיך לא - האסתטיקה. בסופו של דבר, האסתטיקה היא מעל הכל, הנראות של המשרד היא הכוח שלו, ואי אפשר להמעיט בחשיבו העניין. הצוות של אטיאס יודע ללכת יד ביד עם כל לקוח, לשמוע מה החזון שלו, להתאים לו את הרהיט המושלם שיעשו את העבודה הכי נכונה במשרד, ולהיות לצידו לאורך כל הדרך, עד שהרהיט עושה את דרכו למשרד.

הצוות המסור של אטיאס ריהוט משרדי יודע לא להתפשר, לא לעגל פינות ולהוות אוזן קשבת, עד שאתם תמצאו את הפתרון המושלם בעבורכם, כזה שיהפוך את הקבלה של המשרד שלכם ליפה מאי פעם. לא מסתפקים בפחות מזה.