• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

הכסאות של אטיאס

כסאות אצלנו באטיאס אופיס קולקשיין הבנו מזמן שכסאות ניתן למצוא בכל מקום. אנו החלטנו לקחת זאת צעד אחד הלאה, ולדאוג שניתן יהיה למצוא גם כסאות מעוצבים, לכל הצרכים. חלק מהמגוון העצום של כסאות שניתן למצוא אצלנו: כסאות מנהל, כסאות בר, כסאות מחשב, כסאות המתנה, כסאות מזכירה, ועוד!

מה ההבדל בין כסאות מנהל לכסאות המתנה?

ישנם הבדלים רבים בין כסאות. נהוג לדוגמה, שכסאות מנהלים יהיו בעיקר בעלי ריפוד עור וצבע שחור, אף על פי שזה לא הכרחי. זהו סמל סטטוס, ומבהיר את המעמדות במשרד. לעומת זאת, לרוב יהיה קל יותר למצוא כסאות מזכירה בצבעי הקשת, מעט קטנים יותר ואורטופדיים יותר. אלו בסך הכל נורמות חברתיות, ואין חובה אמיתית לעמוד בהן. מנהל צריך לבחור את הכסא שהכי מתאים לו, ולמזכירה שלו, על פי בדיקה של נוחות הכסא והעלות שלו. כסאות המתנה, לדוגמה, לרוב נמוכים ונוחים, יכולים להיות מגוון רחב של כסאות - כל זאת בתנאי שלוקחים את הצורך שלהם בחשבון. ישנם מקומות שצריך להמתין בהם זמן רב, ולכן חייבים כסאות נוחים במיוחד, אבל במשרדים שההמתנה היחידה היא שהמנהל יקבל אותך לשיחה, אפשר לשים כסא פשוט למראה ולמגע.

אז איך בוחרים כסא איכותי?

כמו בכל מוצר שקונים לצורך מסוים, צריך לעשות בדיקות. בתקופה הזו, המצב הכלכלי של רוב האנשים והחברות לא מזהיר. צריך לעשות בדיקת שוק מקיפה, ולקחת את הכסא שבחרתם במחיר הטוב ביותר שניתן למצוא. אבל איך בוחרים את הכסא? בוחרים אותו על ידי ישיבה. אם ניתן לקחת אותו לתקופת נסיון - מה טוב. צריך לבדוק שהוא נח לישיבה, ומתאים לישיבה לאורך זמן (במיוחד אם מדובר על כסאות מנהל או כסאות דומים, עליהם יושבים שעות רבות לאורך היום). צריך להחליט האם קיימת סכנה לפגיעות כגון כתמים או קרעים, ולבחור לפי זה את הצבע ואת החומר ממנו עשוי הכסא. אם אתם מתכננים לשתות עליו קפה כל יום, אולי ראוי לבחור בריפוד שחור, ואם זה כסא אוכל בבית, אזי כסא עץ פשוט יהיה מספק בהחלט, וקל לניקוי פי כמה משאר הכסאות. בשורה התחתונה - זהו את המטרה, תבחרו את הכסא, ונסו אותו. אין איך לטעות. כמובן שאם אתם עדיין לא החלטיים, הצוות של אטיאס ישמח לעזור בכל שאלה.