• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

מחיצות

מחיצות למשרדמחיצה הינה פריט יפה ויזואלית וגם פרקטי, אבל אצלנו באטיאס מסתכלים על מחיצות למשרד בעיקר באופן הבא: פתרון עיצובי לחסכון במקום. אצל הרבה אנשים הבחירה במחיצה נוצרת בגלל מחסור בשטח, שכן מחיצה טובה יכולה להפוך חלל אחד שניצול השטח בו בינוני, לשני חללים או יותר עם ניצול מקסימאלי, וכך לחסוך גם במקום וגם בכסף. ניתן להזמין ולשים מחיצות ניידות, מתקפלות, ואפילו מודולאריות שתוכלו להחליט איך יראו ומה הן יחצצו. ישנן עשויות מזכוכית, טרספה (סוג של פורמייקה עבה), עץ מלא או עץ מלא. יום אחד המשרד יהיה open space (חלל גדול ונקי ממחיצות) אחד גדול, וביום אחר תחליטו על ריבועים שקטים וסגורים שיעזרו לתפוקה מקסימאלית של עבודה.

מחיצות למשרד

תחשבו על זה. יש לכם משרד בשטח של 120 מטר ריבועי. אתם צריכים להצליח לדחוס לתוכו גם חדר מנהל, גם פינת קבלה, גם פינת המתנה, וגם איזור לעובדים. את כל זה אי אפשר לדחוס בחדר אחד. בשביל לגרום לזה לקרות, אתם צריכים או לבנות קירות גבס במחיר גבוהה, וזה לוקח זמן או לקנות ולהתקין מחיצות למשרד, איכותיות מאוד, אקוסטיות, ובמחירים טובים פי כמה.

היתרונות ברורים

  • פינת עבודה שקטה ואינטימית למנהל
  • איזור קבלה נעים ומקבל אורחים אצל המזכירה
  • איזור שקט בו יוכלו לעבוד המתכנתים או אנשי המכירות או כל אנשי מקצוע אחרים שאתה מעסיק.
  • כל זה בקלות, בזריזות, ובעלות נמוכה.

פתרון מצוין לקליניקות

מחיצות איכותיות מעסים, מטפלים, ורופאים רבים מגיעים אלינו בבקשה למציאת מחיצות שיתאימו להם. הרבה מהם פתחו קליניקה בבית שלהם, או בבית אחר שהם שוכרים, והם צריכים לייעל את המקום. מחיצה בסיטואציה הזאת היא ריהוט משרדי לכל דבר ועניין, קיים צורך להשכיח את העובדה שהלקוח נמצא בתוך בית של מישהו, ולהכניס אותו לאווירה בה הוא מרגיש ביטחון ומקצועיות בטיפול שהוא מקבל. לעיתים מחיצות למשרד יכולת לעשות את ההבדל בין מקצועיות מלאה לבין אדם שידמה לנו כחובבן. מחיצה דקורטיבית גם תוסיף למראה של החדר אותו אנו מעצבים ומחלקים, וישנה אופציה גם להתקין מחיצות מזכוכית, דבר אשר יוסיף עוד ליוקרתיות של הקליניקה.

קראו עוד: שולחנות לחדרי ישיבות
קראו עוד: מחיצות open spaceהשאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר