• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שולחנות משרד

דלפקי קבלה

מה דלפק קבלה אומר עליכם? עד כמה אתם דואגים לבנות ולעצב את עמדת הקבלה במשרד כך שתמלא את תפקידה בצורה יעילה ואפקטיבית? עמדת הקבלה בכל משרד היא הדבר הראשון שפוגשים האורחים המגיעים אל המשרד שלכם לביקור, 

הדבר הראשון שפוגשים העובדים שלכם כאשר הם נכנסים למשרד בבוקר יום חדש, וזה גם הדבר האחרון שהם רואים כאשר הם יוצאים ועוזבים את המשרד. בדיוק מהסיבה הזאת, אתם רוצים לדאוג כי דלפקי הקבלה שלכם משדרים את המסרים התדמיתיים שאתם רוצים לשדר עבור העסק.

אנו באטיאס אופיס קולקשיין נתאים לכם דלפקים מתאמים לעסק שלכם

דלפקי קבלה כפריטים בודדים ופתרונות שלמים

חברת אטיאס מציעה לכם מגוון רחב של פתרונות ריהוט למשרד וכאשר מדובר על ריהוט משרדי דלפקי קבלה הם מרכיב חשוב בכל מכלול הריהוט במשרד. באטיאס אופיס קולקשיין תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות החל מפריטים בודדים אותם תוכלו להזמין כדי להשלים ולהרכיב את דלפק הקבלה שלכם שלב אחרי שלב וכלה בפתרונות מלאים הכוללים סטים שלמים של דלפקים למשרד עם עמדות מחשוב ותקשורת, כונניות, כסאות עבודה מודרניים, שידות משרדיות וכל פריט אחר שתרצו לכלול בדלפק הקבלה, בכל צבע, בכל מרקם, בכל קו וסגנון עיצוב וממגוון רחב של חומרים לרבות עץ על סוגיו, זכוכית, אלומיניום ועוד.

אצלנו תקבלו ליווי מקצועי לאורך כל תהליך הרכישה של דלפק קבלה

בחיפוש ריהוט משרדי, ובפרט דלפקים למשרד, דלפק קבלה הוא פריט חשוב ומרכזי לריהוט המשרד ועל כן בחברת אטאיס אנו מעניקים לכם ליווי מקצועי לאורך כל תהליך החיפוש, הבחירה והרכישה, ליווי מקצועי מידי מקצועני הריהוט שלנו שיציגו בפניכם את כל האפשרויות הזמינות עבורכם, ייתנו לכם המלצות אודות דלפקי קבלה המתאימים לכם ביותר והחלופות האפשריות עבורכם בהתאם לתקציב העומד לרשותכם. אטיאס אופיס קולקשיין היא חברה מנוסה בעולם הריהוט המשרדי ומספקת לכם מגוון רחב של פתרונות ריהוט לבית, למשרד, למפעל, לעסק או לאירגון. החברה מייבאת משווקת ומייצרת ריהוט משרדי ממגוון סוגים ולמגוון שימושים, החל בפריטי ריהוט גנריים המתאימים לכל משרד וכלה בפריטי ריהוט ייעודיים המתאימים לענפים ושימושים ספציפיים כמו ארכיון, מעבדות, משרדי עורכי דין ורואי חשבון וכדומה. החברה מקפידה על שירות יוצא דופן, מחירים נוחים והוגנים ורמת איכות גבוהה.