• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

כסאות משרד

אטיאס היא חברת הרהיטים המקצועית, הגדולה ומובילה בישראל. באולם התצוגה שלה בראשון לציון תוכלו להתרשם ממגוון עצום של רהיטים משרדיים. אחד מתחומי ההתמחות הרבים שלה הוא כסאות משרד. במידה ואתם מעצבים מחדש את המשרד שלכם או שאתם פותחים משרד אז לפני הכל מגיע לכם מזל טוב ובהצלחה. כעת הגיע הזמן שתכירו את אטיאס אופיס קולקשיין, החברה שיכולה לסגור לכם את כל הפינות במקום אחד. הגיעו לאולם התצוגה המרשים של אטיאס ועברו לעולם חדש של נוחות ומקצועיות ללא פשרות.

כסאות משרד - נוחות ופונקציונאליות

כאשר בוחרים כסאות משרד ולא משנה אם מדובר על כסאות מנהלים, כסאות מחשב או כסאות מזכירה חשוב מאוד להקפיד לצד האסתטיקה על הנוחות. כיום שעות העבודה הולכות ונהיות ארוכות יותר משנה לשנה. רבים לא נותנים את הדעת על כך שישיבה ממושכת יכולה לגרום לכאבי גב ולבעיות אורטופדיות שונות. אורטופדיים רבים מדווחים כי התלונות השכיחות ביותר איתן מגיעים המטופלים שלהם לקליניקה הן על כאבי גב בעקבות ישיבה ממושכת מול המחשב. אי לכך לצד פונקציונאליות שבאה לידי ביטוי למשל באותם כסאות מותאמים למשרד על גלגלים איתם ניתן לנוע מבלי להתרומם מהמושב, ישנם היום שפע של כסאות משרד ארגונומיים מתכווננים. אי לכך גם אם אתם יושבים על כסאות למשרד נוחים, ודאו כי מדובר גם על כסאות בריאותיים. שעות עבודה רבות על כסא לא מתאים - סופן בבעיות בריאות, ראו הוזהרתם.

כסא למשרד INFINITYכסא מנהלים למשרד ERAכסא משרדי יוקרתי PRO TASKכסא משרדי דגם FORTISכסא מנהלים למשרד VXכסא מנהל MODUS

כסאות מותאמים למשרד - לא מה שחשבתם

למרות שהאסוציאציה הראשונית שעולה לרוב האנשים כשמדברים איתם על כסאות מותאמים למשרד היא כסאות מחשב, כסאות מיוחדים למשרד יכולים להיות מסוגים שונים. במשרדים גדולים בדרך כלל ריהוט משרדי כולל ריהוט של פינות המתנה ושם ניתן להציב למשל ספות ומערכות ישיבה. כמו כן ישנם משרדים עם מטבחים רציניים ושם ניתן להציב למשל כסאות בר מעוצבים ונוחים. כיום המשרד הוא כבר לא מה שהיה פעם והפן העיצובי הולך ותופס מקום נכבד יותר ויותר, לתשומת לבכם.

קראו עוד: כסאות עבודה