• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

העברת ריהוט משרדי בדרך בטוחה ויעילה

אחד הדברים החשובים ביותר בכל מקום עבודה הוא הציוד המשרדי. לפעמים אנו נוטים להקל ראש בכיסא של העובד, בשולחן של המנהל הזוטר או בדלפק הקבלה של המזכירה אבל האמת היא שבהרבה מאוד מקרים הציוד המשרדי יכול לתאר את אופי המשרד בצורה הטובה ביותר. מבחר הכיסאות והשולחנות העומד לפניכם הוא בלתי נגמר, כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור עבור עצמכם ועבור העובדים שלכם את הציוד האיכותי והנוח ביותר וכמובן לא להתפשר על פחות מכך.

כיסאות במגוון סוגים - מה אתם בוחרים עבור המשרד שלכם?

בחירת כיסאות למשרד נשמעת על פניו כמו החלטה קלה ופשוטה אבל לא נגזים אם נאמר שזו יכולה להיות דווקא החלטה מורכבת וקשה, אולי אפילו אחת ההחלטות הקשות שתקבלו. למה היא כל כך קשה ומורכבת אתם שואלים? פשוט כי המבחר הוא עצום, המגוון של הכיסאות פשוט בלתי נגמר ובין כל העושר הזה אתם צריכים לבחור סוג אחד שיתאים לכולם. כיסאות עם ידיות, כיסאות בלי ידיות, כיסאות עם משענת לראש, כיסאות בלי משענת לראש, כיסאות מעור, כיסאות מבד, כיסאות בצבעים, כיסאות בשחור או לבן וזו רק רשימה של האופציות שעומדות לרשותכם. אם עד עכשיו לא הבנתם למה מדובר בהחלטה מאתגרת, עכשיו אתם בוודאי כבר מבינים וכל מה שנותר לנו לאחל לכם זה בהצלחה ושתבחרו נכון.

ומה עם השולחנות? מבחר עצום גם כן

גם כאשר זה מגיע לשולחן עבודה המבחר הוא בלתי נגמר ובזמן שחשבתם שיש רק מספר מצומצם של סוגים אתם הולכים לגלות שהאופציות הן רבות ומגוונות. שולחנות מעץ, שולחנות מזכוכית, שולחנות רחבים, שולחנות גבוהים, שולחנות קטנים ושולחנות מהודרים הם רק חלק מהשולחנות שאתם יכולים לבחור לעובדים, המנהלים או הקולגות שלכם. לא משנה באיזה שולחן אתם בוחרים, חשוב להתאים את השולחנות לאופי המשרד וכמובן שיהיו מספיק נוחים כדי שהעבודה שלכם תצא בדיוק כפי שאתם מצפים.

לשמור על הציוד היקר - לבחור מובילים מנוסים ומקצועיים

העברת משרד יכולה להיות כאב ראש לא קטן, בעיקר כאשר מדובר על העברה של ציוד יקר ערך. בזמן שיש משרדים שמנסים לחסוך ונעזרים בעובדים עצמם על מנת לעבור למשרד החדש יש אחרים שמבינים שההעברה חייבת להתבצע בצורה מקצועית אחרת הנזק יכול להיות גדול מאוד. העברת משרדים היא תחום בפני עצמו, מדובר על ציוד רב יותר ויקר יותר, עם כל הכבוד לציוד הביתי שלנו כאשר מדובר על ריהוט משרדי הנזק שיכול להיגרם הוא הרבה יותר גדול ולכן אסור לקחת סיכונים מיותרים.הובלות משרדים הכוללים גם שירות אריזהמה שאומר שאתם לא צריכים אפילו להתאמץ, כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לבחור מובילים מקצועיים, מנוסים, אמינים וכמובן שאם אפשר אז גם זולים מבחינה כספית.