• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

ריהוט גן

מפתיע או שלא, משפחות רבות נוהגות להשקיע ברהיטי הגן שלהן לא פחות (ולעיתים אף יותר) מאשר בריהוט פנים הבית. הסיבה לכך, מן הסתם, היא שמרפסת יפה או גינה פרטית הן מקום המזמין שהייה ארוכת שעות באקלים הישראלי, הנוח ריהוט גןרוב ימות השנה. המשווקים והיבואנים נענים במלוא המרץ לאתגר ואנו עדים למגמות אופנתיות מרהיבות בתחום ריהוט גן שנה אחר שנה. ריהוט גן מרשים , ובעיקר נוח לישיבה, ולהתרגעות, מזמין להעביר את האירוח מהסלון אל האוויר הנקי והטבע שבחוץ.

ריהוט גן - הזמנה חמה לגינה

את השעות הפחות נעימות, אלו עם השמש הקופחת, מומלץ להעביר עם אביזרי הגנה והסככה כמו פרגולות ושמשיות. גם לאלה נגיעה עיצובית משלהן והן מוסיפות לאווירה צבע וחיים. עיצובו של ריהוט גן מופיע במספר אופנים, החל מסגנון ההי טק ועד הקלאסי החמים. מערכות הישיבה של ריהוט גן מעוצבות די דומה לאלו של חדרי המגורים. ניתן לראות ספה בת שלושה מושבים וכורסאות, שולחן נמוך, או שולחן אוכל הבא עם כסאות בסגנון פינת האוכל הביתית. המגמה המצליחה ביותר בשנים האחרונות היא ריהוט גן הכולל פינות הסבה בסגנון שאנטי.

מה הולך בריהוט גן?

הכל הולך: כריות גדולות, מחצלות, פריטי ריהוט משלים. התוצאה של ריהוט גן כזה היא צבעונית, שמחה ויפה, ובעיקר מזמינה להשתרע ולא לקום... מובן כי לאיכות הכריות והמחצלת יש תפקיד חשוב באמירה העיצובית. אם אתם מחשפים ריהוט גן אל תשכחו לשים לב מה הוא כולל. האם הוא כולל כיסויים שנועדו לשמור עליו מפני לחות ושמש ישירה, כסאות שיזוף, פינות ברביקיו? ולהמלצה החמה. ריהוט גן במיטבו תוכלו לאתר בחברת אטיאס, המציעה שפע של סגנונות ודגמים המתאימים לכל מרפסת או חצר. כל מוצרי אטיאס עומדים בתווי תקן של איכות ואחריות. פנו לקבלת ייעוץ בחברה.

קראו עוד: מחיצות open space
קראו עוד: שולחנות מנהלים