• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

ריהוט משרדי לפי בחירת הלקוח

ריהוט משרדיכשמייצרים את הרהיטים בארץ, אפשר להתאים לכל לקוח את הריהוט המשרדי שהוא זקוק לו ולאפשר לו בחירה אישית.
באטיאס אנו מאמינים שלכל לקוח יש צרכים ורצונות אחרים, ולכן ריהוט משרדי המתאים לעסק אחד, אינו בהכרח יתאים לעסקים אחרים. לשם כך אנו מציגים מגוון גדול של רהיטים למשרד, שתאפשר לכם לבחור באופן אישי את הריהוט שיתאים לעסק שלכם.

כיצד לבחור ריהוט למשרד

ריהוט משרדי לפי בחירת הלקוח, יכול להיעשות על ידי הלקוח בעצמו, או בעזרת מעצב פנים המתמחה בעיצוב משרדים ועסקים. אפשרות נוספת היא להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו, שישמח לסייע לכם.

לא משנה באיזו דרך בחרתם, השלב הראשון הוא לאפיין את צרכי העסק שלכם. באיזה ריהוט אתם משתמשים בתדירות גבוהה? איזה רהיט חסר לכם ואתם מרגישים שיוכל לשפר ולתרום לעסק? האם יש לכם מספיק מקומות אחסון? שאלות אלו ואחרות יעזרו למקד אתכם בכיוון הרהיטים אותם אתם מחפשים. השלב הבא הוא לאזן בין פונקציונאליות למראה. ריהוט משרדי צריך לשמש אתכם ולהקל עליכם בכל הקשור לעבודה השוטפת ולאחסון, אך מצד שני ריהוט תעשייתי וזול יכול להעיב על המוטיבציה וליצור אווירה שלילית.

באמצעות בחירה של רהיטים באותו קו עיצוב, תוכלו ליצור מראה נקי ומאורגן, שניכר כי הושקעה בו מחשבה. בחלק מן הרהיטים ניתן למצוא גם פתרונות פרקטיים להסתרת חוטי חשמל היוצאים מהמחשב או מכל מכשיר חשמלי אחר הנמצא בשימוש. בדקו אם אפשרות כזו יכולה לסייע גם לכם.

מה הופך אותנו לכתובת המתאימה לכם

כשמחפשים ריהוט משרדי איכותי, מגיעים אטיאס. חברת אטיאס אופיס קולקשיין היא חברה מובילה בתחום הריהוט המשרדי בישראל, ואפשר לייחס זאת לעובדה שבמקביל לייבוא רהיטים, אנו גם מייצרים רהיטים תוצרת כחול לבן, מה שמקנה לנו את היכולת להתאים את הריהוט לדרישות הלקוח. הרהיטים מתוכננים תוך מחשבה רבה והקפדה על הכללים הארגונומיים הנדרשים והנדסת אנוש מתקדמת, ובנוסף הם מעוצבים במראה ובסגנונות שונים.

אצלנו תוכלו למצוא תחת קורת גג אחת את כל פתרונות הריהוט שתצטרכו למשרד שלכם. פינות המתנה המיועדות ללקוחות או לאנשי עסקים הממתינים לפגישה, ועד לשולחנות מנהלים, שולחן ישיבות, כיסאות ועוד. את הריהוט תוכלו להתאים לאנשי המפתח השונים במשרד, מעמדת המזכירה או דלפק הקבלה, ועד לחדרו של מנכ"ל העסק.

אצלנו באטיאס אנו מציעים ריהוט משרדי לפי בחירה, בקרו באולם התצוגה שלנו או כנסו לקטלוג באתר הבית של אטיאס אופיס קולקשיין, ותוכלו להתרשם ממגוון הפתרונות שאנו מספקים בתחום.