• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

אטיאס מציגים: איך עובדים מהבית ושומרים על הנוחות במשרד

סדר בחלל העבודההכי פרקטי, הכי אסתטי, והכי חשוב, הכי נוח שיש: אם גם אתם, כמו רבים, נדרשתם ליצור סביבת עבודה ביתית בתקופה האחרונה, תנו לנו לגלות לכם איך עובדים מהבית ושומרים על הנוחות כמו במשרד במובנים רבים, הקורונה טרפה את הקלפים בכל מה שקשור להפרדה בין משרד ובית בית. בלי הכנה מוקדמת נחת על חיינו הסגר, חברות רבות העבירו את ימי הסגר בעבודה מהבית, וראו שמדובר ברעיון טוב מאד, שאפשר וכדאי לייבא גם לשגרה. במהלך הזמן הזה התגלה שעובדים רבים הפכו לפרודקטיביים יותר מתמיד, כשהם יכולים להמשיך לעבוד בפיג'מה ובשיא הנוחות של הבית, וכן הגורם המוכר "לחץ בית" נוטרל. משרדים רבים החליטו לדבוק ברעיון גם אחרי שהסגר נגמר.

נשאלת השאלה, איך עושים את זה נכון, משמרים את התוצאות הטובות, ממשיכים ליהנות מהפירות ואפילו מעצימים את האפקט? לשם כך, מומלץ להצטייד ברהיטי משרד ובעמדות עבודה המותאמות לסביבה הביתית. אנחנו באטיאס נשמח לסייע לכם במלאכה זו.

להתאים בול לחלל שברשותכם

יש לכם חדר ספייר בבית שבו ישתלבו בכיף רהיטי משרד? מעולה, אנחנו נשמח להציע לכם שולחנות, כיסאות, ארוניות ורהיטים נוספים שישרו עליכם אווירת משרד ויכניסו אתכם למצב עבודה. אם אין ברשותכם חדר שיכול לשמש בתור משרד, ואתם לא רוצים לוותר על עמדות עבודה, הסירו דאגה מליבכם. אצלנו תוכלו למצוא עמדות מחשב, שולחנות כתיבה, כיסאות ועוד, אשר יוכלו להשתלב מעולה גם בסלון, בחדר השינה או בכל מקום בו יש לכם כמה מטרים פנויים.

לשמור על הסדר זה עניין חיוני

הגבולות בין הבית והעבודה אינם חד משמעיים כמו בעבר? אל תחששו, אפשר להפוך אותם לחד משמעיים, עם קצת מוטיבציה. אתם יכולים לקבוע לעצמכם שעות ספציפיות שבהן תעבדו, ועליהן לא תתפשרו, לא משנה מה. אחרי כמה פעמים בהן תקפידו ולא תסטו ימינה או שמאלה, לפתע יהיה מדובר בטבע שני בעבורכם.

אתם צריכים להקפיד על עמדות עבודה ולא לנדוד לעבר המיטה או הספה מול הטלוויזיה, לא משנה כמה זה מפתה. גם כאן, מדובר בטעם נרכש, וכשסוף סוף תרכשו אותו, תבינו לבד כמה שהוא חשוב. ישיבה על רהיטי משרד בעמדות עבודה יכניסו אתכם למוד, ופתאום זה לא יהיה כמו עוד זמן מנוחה מול המחשב בזמנכם הפנוי, אלא כמו משרד קטן בבית. כמובן מומלץ להקפיד על חוקים נוספים כמו שמירה על הסדר (כן, בדיוק כמו במשרד שמחוץ לבית) או שעות עבודה קבועות, לא לאכול על המסך ולשמור מרחק מהסחות דעת. הכי חשוב שיש.