• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

שולחן עבודה - אלמנט חשוב ומקצועי בעסק

שולחן עבודהאין זה פלא שבין הלקוחות של חברת אטיאסניתן למצוא לא מעט בתי חולים, חברות מובילות מתחום ההיי טק, רשתות שיווק, גורמים רבים במשרד הביטחון ועוד ועוד. חברת אטיאס שמה לה למטרה להעלות את רמת הרהיטים המשרדיים בארץ ולספק פתרון כולל במקום אחד לכל צורכי הריהוט המשרדי. כשאנחנו מדברים על פתרון כולל הכוונה למערכות ישיבה, שולחנות, מטבחונים, ארונות, דלפקים ועוד ועוד והכל - במקום אחד, באולם התצוגה המרהיב ברחוב פנקס דוד 3, אזור התעשייה ראשון לציון.

שולחן עבודה - הרבה יותר משולחן מחשב

בין אם מדובר בשולחן לבית או למשרד חשוב מאוד לדעת שהיום שולחן מיוחד לעבודה הוא הרבה יותר משולחן עבור המחשב שלכם. השולחן שלכם הוא מעין כרטיס ביקור שמכיל לא מעט אלמנטים שיווקיים. במידה ואתם מארחים לקוחות פוטנציאליים, קולגות, שותפים או עובדים פוטנציאליים, דעו כי שולחנות עבודה מקצועי יכול להגיד עליכם יותר משתוכלו להגיד בעצמכם. שולחן למחשב יכול לבוא במגוון צורות ודגמים. בעזרת שולחן יוקרתי אתם יכולים לשדר מקצועיות וסמכותיות ובעזרת שולחן מותאם אחר אתם יכולים לשדר נגישות ורוח צעירה ותוססת. אי לכך, יש לתת את הדעת על האלמנט העיצובי בבחירת השולחן.

שולחנות עבודה - פונקציונאליות ונוחות

אין צורך להכביר במילים על החשיבות שבכסא עבודה נוח ובריאותי. אנחנו עובדים יותר שעות מאי פעם ולמעשה מדינת ישראל מדורגת נכון להיום במקום החמישי בעולם מבחינת כמות שעות העבודה השבועיות. כסא לא נוח או לא מותאם באופן אישי יכול להסב לכם לא רק כאבי גב וצוואר אלא גם בעיות בריאותיות רציניות. הדבר נכון גם עבור שולחן עבודה לא מותאם. לחצו כאן לצפייה בדף הבית שלנו ולרכישת מוצרים בסגנון.
ומה בנוגע לשימושיות? כאשר בוחרים שולחן יש לקחת בחשבון את השימוש שתעשו בו: האם אתם זקוקים למקום עבור מדפסת, פקס, מסך אחד או יותר, רמקולים? רק לאחר שתדעו במדויק מה הם הצרכים שלכם תוכלו לדעת איזה שולחן הוא המתאים ביותר עבורכם.

קראו עוד: מחיצות open space
קראו עוד: כסאות משרד