• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

עובדים מהבית? 4 טיפים לעיצוב חלל העבודה הביתי

הקורונה שינתה את חיינו לבלי הכר, ולא מעט אנשים מצאו את עצמם עובדים מהבית באופן קבוע. החדשות המשמחות הן שהעבודה מהבית כאן בשביל להישאר, וגם כאשר הקורונה תחלוף אף אחד לא יחזור לעבודה כמו פעם. עבודה מהבית יעילה גם למעסיקים וגם לעובדים, כאשר כל אחד מהם יכול לקבל את התועלת עבורו. במאמר הבא אנו נספק לכם 4 טיפים יעילים לעיצוב חלל העבודה הביתי, כך שתוכלו להפיק ממנו את מירב התועלת.

הפרידו בין הבית לבין חלל העבודה

אפילו שחלל העבודה נמצא בתוך הבית עצמו, חשוב מאוד שתהיה הפרדה מסוימת בין חלל העבודה לבין הבית עצמו, כי בואו נודה באמת- מזרונים תמיד נראים יותר נוחים כשאסור לנוח עליהם. תוכלו לעשות את ההפרדה על ידי רכישת ריהוט משרדי או כל אלמנט אחר שבאמצעותו יהיה ניתן ליצור הפרדה. כך כאשר תגיעו לחלל העבודה הביתי, תהיה לכם אווירה מסוימת של עבודה ותוכלו לעבוד כמו שהייתם עובדים במשרד. ברגע שאין את ההפרדה הזאת, האפקטיביות בעבודה הופכת להיות הרבה פחות גבוהה.

תדאגו שחלל העבודה יהיה שקט

משרד ביתיאחת מהבעיות המרכזיות לעבודה מהבית היא ההמולה הגדולה שעלולה להיות בו, בטח אם מדובר על בית שיש בו ילדים. לכן בכדי שתוכלו להפיק את התועלת המקסימאלית מחלל העבודה שאתם בונים, מוטב כי הוא יהיה מרוחק מעט מכל ההמולה. תשתדלו לבחור חדר או אזור שיהיה כמה שיותר רחוק וכמה שיותר מבודד, כי עדיין גם כאשר אתם עובדים מהבית חשוב מאוד שתעמדו בכל המטלות שמביאים לכם.

תבחרו ריהוט משרדי בצורה חכמה

ככל הנראה המשרד הביתי שלכם יהיה קטן יותר מהמשרד הרגיל שעד כה התרגלתם לעבוד בו. אך אין לכם ממה לחשוש, תוכלו לבחור ריהוט משרדי בצורה חכמה ולקבל ממנו בדיוק את אותה התמורה. כך שלפני שאתם מעמיסים ציוד כזה או אחר, תחשבו כיצד הוא ישתלב בחלל העבודה שאתם מקימים. בחירת ריהוט משרדי היא לא דבר קל, בטח לא כאשר מדובר על חלל עבודה ביתי.

תוודאו שיש בחלל העבודה אווירה נעימה

האווירה בחלל העבודה שאתם מקימים יכולה לשחק תפקיד משמעותי, ומחובתכם לוודא כי בחלל העבודה ישנה אווירה נעימה. כך שתוכלו לבלות בו את שעות העבודה מבלי להרגיש לא בנוח, בדיוק כמו שהייתם מצפים להרגיש אילולא הייתם עובדים במשרד. ללא אווירה נעימה, יהיה לכם קשה להחזיק במקום עבודה אתם תצטרכו כסאות מנהלים איכותיים וכל דבר נוסף שישדרג את האווירה כולה.