• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

שולחנות משרדיים

שולחנות משרדיים

שולחנות משרדיים משמשים למטרות רבות. חשוב לבחור בשולחן מתאים למטרה אליה הוא מיועד.

שולחנות משרדיים משמשים עובדים, מנהלים, תלמידים, מורים וגם אנשים אשר עובדים מהבית. השולחן צריך להתאים למטרה אותה הוא משמש ולהיות עמיד ונוח, כך שיאפשר עבודה לאורך זמן. בחירת שולחן עבודה מתאים היא אישית ומשתנה מאדם לאדם. לאחד יהיה נוח שולחן גבוה יותר ולשני נמוך, אחד ירצה מגירות והשני משטח נקי. יש לקחת בחשבון גם את החלל בו יעמוד השולחן ולבדוק כיצד ניתן לנצל אותו בצורה מקסימלית, מבלי לוותר על הצורך בפינת עבודה.

התאמה אישית של שולחנות משרדיים
אפשר למצוא שולחנות עבודה סטנדרטיים בהרבה מקומות, אך כאשר רוצים ליצור פינת עבודה נוחה ומותאמת אישית לצרכים שלך, כדאי לחפש חברה מקצועית בעלת ניסיון רב בריהוט משרדי, אשר תוכל להציע לך פתרונות שונים ולהתאים לך שולחן עבודה.

איזו התאמה נדרשת בשולחנות משרדיים?

  • שולחנות מנהלים - כאשר בונים שולחן שאמור לשמש מנהל או מנכ"ל בחברה, יש לקחת בחשבון שהשולחן צריך להיות רחב, ולהציע אפשרויות לשולחנות בגדלים שונים לפי שטח המשרד. כמו כן, חברה מומחית של רהיטים למשרד יודעת ששולחן מנהלים צריך לשדר סמכותיות ולכן חומרי הגלם שייבחרו צריכים להיות חזקים ועמידים בעיצוב מרשים.
  • שולחנות עבודה - כאשר מייצרים שולחנות עבודה לעובדים, יש צורך בהתאמת מספר עמדות עבודה אשר אינם זהים בהכרח, מכיוון שייתכנו צרכים שונים (עמדות לטלפנים, עמדות לאנשי תכנות, עמדות למזכירות וכו') ולכן נדרשים שינויים קטנים בכל שולחן, תוך שמירה על עיצוב חיצוני בקו אחיד, בכדי ליצור מראה חיצוני מסודר ומקצועי.
  • שולחנות לחדר ישיבות - לשולחן דיונים יש שתי מטרות עיקריות: עיצוב ופונקציונאליות. השולחן צריך להתאים לגודל החדר, לאפשר ישיבה מרווחת וניהול דיונים בצורה נוחה. במקרים רבים החברה תתבקש לייצר חורים בשולחן שישמשו להעברת חוטי חשמל לחיבור מחשבים, טלפונים והקרנת מצגות. חדר ישיבות משמש לעתים רבות גם כמקום אליו מכניסים אורחים מחוץ למשרד, לקיום פגישות חד-פעמיות או פגישות רבות משתתפים, לכן רצוי לבחור בריהוט איכותי המקרין מקצועיות, בכדי להיות בטוחים שהחדר מעביר את המסר הנכון לאנשים חיצוניים.
  • שולחנות מודולריים - לעתים יש צורך במספר רב של שולחנות המיועדים לשימוש זהה. למטרה זו יתאימו שולחנות מודולריים.

הדבר המשותף לכל השולחנות המשרדיים הוא הצורך בשולחנות מחומרי גלם איכותיים, עמידים, אשר יכולים להגיע במגוון עיצובים וגדלים, בהתאם לצורך של כל מקום ומקום.