• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

כונניות למשרד

כאשר אנחנו חושבים על ריהוט משרדים, במרבית המקרים הדבר הראשון שקופץ לנו בראש הוא שולחן מנהלים גדול וכסא מנהלים שחור ונוח. זאת כנראה האסוציאציה שקיימת אצל מרבית האנשים כאשר הם שומעים את הביטוי ריהוט משרדי. יחד עם זאת, אחד הפריטים החשובים ביותר התחום הריהוט המשרדי הן דווקא כונניות. כונניות למשרד נחשבות לפריט חשוב ומרכזי בהיותו גם פריט אחסון, גם פריט עיצוב וגם פריט פונקציונלי באופן יום יומי.

כונניות למשרד גנריות וייעודיות

בחברת אטיאס אופיס קולקשיין תוכלו למצוא מגוון עצום של כונניות למשרד, לבית, לעסק או למפעל, כונניות המותאמות לשולחנות עבודה, כונניות העומדות בפני עצמן, כונניות בעלות תוספים ייחודיים לשימושים ייחודיים כמו ארכיונים, מעבדות, תיקים אישיים וכדומה, וכונניות עם מגירות לשימוש יום יומי במשרד או בבית. לרשותנו כונניות במגוון רחב של עיצובים, גדלים, חומרים, עיצובים ומרקמים, אותן ניתן להתאים לכל משרד, לכל מרחב ולכל קו עיצוב.

כונניות למשרד - כל מה שלא מצאתם באף מקום אחר

כונניות למשרד יכולות להתברר לכם כאחד מסוגי הפריטים הקשים ביותר להשגה, פשוט מכיוון שמרבית החנויות המספקות ריהוט משרדי, ממקדות את הפעילות שלהן סביב הפריטים הפופולאריים ביותר והמבוקשים ביותר. באטיאס, לעומת זאת, תוכלו למצוא את כל פריטי הריהוט המשרדי, ולבטח אין ספור דגמים של כונניות המתאימות לכל משרד, לכל מרחב, לכל גודל, ולכל שימוש. לרשותנו כונניות גנריות לבית ולמשרד, כונניות בעיצוב ייחודי המותאמות לקווי עיצוב ייחודיים, וכן כונניות ייעודיות לפי ענף ושימוש כדוגמת מעבדות, ארכיונים, מפעלי תעשייה וכדומה.

חברת ריהוט משרדי עם מסורת והיסטוריה של איכות כונניות למשרד

אטיאס היא חברת ריהוט משרדי המייבאת, משווקת ומייצרת ריהוט משרדי כבר יותר מ 40 שנה, באמצעות מפעל גדול ומודרני העומד בתקנים המתקדמים והעדכניים ביותר בשוק. אנו מציעים פתרונות גנריים לבתים פרטיים, משרדים בכל ענפי המשק, מפעלים, בתי עסק, ארגונים ומוסדות, וכן פתרונות ייעודיים לענפים ושימושים ספציפיים. באטיאס תוכלו למצוא את כל סוגי הריהוט המשרדי, כולל את כל פריטי הריהוט שלא מצאתם בחנויות הרגילות ובחנויות הקניון. אנו מקפידים על הענקת חוויית שירות יוצאת דופן, ליווי מקצועי ומחירים תחרותיים ואטרקטיביים לכל לקוח.

קראו עוד: כסאות מנהלים
קראו עוד: מחיצות