• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

יתרונות וחסרונות של עבודה מהבית: זמן להכיר

תקופת הקורונה שהחלה בשנת 2020 גרמה למקומות רבים לאמץ את העבודה מהבית, ואף להשאירה לאחר שימי הסגר עברו. אנחנו באטיאס עשינו לכם סדר בין היתרונות והחסרונות של סגנון העבודה הזה.
עוד לפני 2020, פה ושם היה ניתן להיתקל במקומות שזנחו את שיטת העבודה שגדלנו עליה, שהיא משרד בין 9:00 ל-17:00. הסגר של תחילת 2020 הפך את העניין לנורמה של ממש, כאשר גם אחרי שהסגר עבר, מקומות עבודה רבים אימצו אותו אל חיקם. יש כאלו ששחררו לחלוטין את המשרד, יש כאלו שצמצמו יום או יומיים בשבוע לטובת עבודה מהבית, יש כאלו שקיצרו בשעות, וישנן אופציות נוספות.
אם אתם עדיין מתלבטים לאן פניכם מועדות, הרשו לנו לעשות סדר ביתרונות וחסרונות של עבודה מהבית:

יתרונות של עבודה מהבית

רבים מאיתנו מגלים ששילוב של ריהוט משרדי וכסאות עבודה יכולים לגרום לכל חלל להרגיש כמו משרד קטן. כן, אפילו חדר העבודה בבית, פינה בסלון או פינה בחדר השינה. יש משהו ברהיטים למשרד שנבחרו בקפידה שמשנה באחת את המוד שלנו, ממוד ביתי למוד של עבודה. כפועל יוצא, עולה רמת היעילות שלנו, ואנחנו מוכנים ומזומנים להפשיל שרוולים ולעבוד במרץ.

יש כאלה שמרגישים שעבודה מהבית הופכת אותם ליותר יעילים מאי פעם (בניגוד לתחזיות שאמרו את ההיפך). את הבגדים הלוחצים מחליפה פיג'מה, מיזוג האוויר הוא בדיוק לטעמכם, אתם לא צריכים לדאוג לבן הזוג או לילדים שנמצאים הרחק מכם, אתם יכולים להכין את ארוחת הצהריים, אתם לא צריכים לדאוג לפקקים בהלוך או בחזור ובקיצור, מדובר בפתרון פרקטי ונוח ביותר.

אלו מאיתנו שהעבירו שעות ארוכות על כסאות עבודה שלא התאימו להם או רהיטים למשרד שלא הם בחרו, כעת מקבלים את זכות הבחירה. ברהיטי אטיאס תוכלו למצוא ריהוט שנתפר למידותיכם ויהיה לכם הכי נוח בעולם. בימי הוואטסאפ, המיילים והזום, כל חלל יכול להפוך לחלל עבודה לכל דבר. כאשר משדרגים אותו עם רהיטים למשרד, הדבר בולט במיוחד.

חסרונות של עבודה מהבית

יש לא מעט כאלו שאוהבים את היציאה הזאת מהבית, להחליף נוף, להתאוורר, לקבל סיבה טובה להתלבש יפה ולהתגנדר ולחזור הביתה עייפים ומרוצים.
עניין נוסף הוא החבר'ה. לרבים מאיתנו יש חברים במקום העבודה שכיף לקשקש איתם בארוחת הצהריים או לגנוב כמה דקות בפינת הקפה, ובעבודה מהבית זה מעט חסר.
בכל מקרה, אין שום סיבה לוותר על עבודה מהבית, ובימינו ברור שהיתרונות מתעלים על החסרונות. פלוס, יש סיבה טובה לשדרג את סביבת העבודה, שזה בכלל תענוג. לחצו כאן לצפייה בריהוט משרדי של חברתנו.