• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

ריהוט למשרד

ריהוט למשרד

הגיע הזמן לרהט את המשרד אתה אומר? הבחירה בין רשתות השיווק הגדולות של ציוד משרדי וריהוט משרדי לבין חברות בוטיק קטנות אינה פשוטה כלל. אלה מציעים מחירים אטרקטיביים אך סחורה מסחרית, אחידה ולעיתים בעייתית מבחינה עיצובית- ואלה מציעים בדיוק את ההפך, אך במחיר כפול. לצדם עומדת גם האופציה של פנייה לנגר ובנייה של ריהוט למשרד ע"פ הזמנה אישית. אך האם יש צורך בכל ההשקעה הזו?

ריהוט למשרד הוא הפנים של העסק

המשרד שלך הוא הפנים של העסק. לכן, אם העסק שלך כולו כרובו עוסק בפגישות עם אנשי עסקים ומכובדים, מכירה פנים מול פנים או יצירת אווירה (למשל כמו חדר מטפל) חובה עליך להשקיע מחשבה בעיצוב ובחירת ריהוט למשרד שלך באופן אינטנסיבי ולא להשאיר את הדברים ליד המקרה. במקרים בהם המשרד שלך מאכלס רק אותך ואולי עוד עובד ושניים ולקוחותיך אינם נכנסים אליו לעולם- באמת שאין צורך להשקיע כסף רב והבסיסי ביותר יספיק, אם זה מספק את הטעם העיצובי שלך.

ההצרה ולא צווחה

חשוב שתדע, אם החלטת להשקיע ולבחור ריהוט למשרד בעיצוב מסויים- היזהר שלא להגזים. עיצוב המשרד שלך צריך לתת לנכנס אל החדר, לקוח או שותף, תחושה עם מי יש לו עסק ולהוות סוג של כרטיס ביקור. אך אל תיתן למשרד שלך להעפיל עליך בנוכחותו. ריהוט קלאסי בגוונים של עץ יכול להיות רשמי מספיק ועם זאת יוקרתי למדי- מבלי להיות צעקני. גם עיצוב מודרני יכול להתאים כמו, מערכות ישיבה מבד בהתאם לאופי המשרדים ולאופי שלך כבעליו. ככלל, הקפד על עיצוב והתאמה של ריהוט למשרד לנוחות ולטעם שלך- שכן לא תרצה למצוא את עצמך מתחמק משהיה במשרד שהשקעת בו כסף רב, רק בשביל הרושם.

נוחות חשובה בבחירת ריהוט למשרד

בעת הבחירה של ריהוט למשרד הקפד על קו עיצובי כולל ואחיד. חשוב מאד שתמצא ריהוט נוח, פונקציונאלי ועמיד לאורך שנים. במשרדים כמו במשדרים - ריהוט וותיק מראה נוכחות ועמידות שתעזור לך לשקף את התכונות האלה גם ללקוחותיך. בנוסף, הקפד על ריהוט קל לניקוי - שולחן עבודה איכותי ונוח יתרום ליעילות שלך אך אם תאלץ להשקיע אנרגיה בניקוי שלו על בסיס יום יומי הוא מאבד מהתועלת שלו. אם תשמור על הכללים - אין ספק כי השקעת הריהוט והעיצוב של המשרד שלך תהיה הצלחה גדולה. בהזדמנות זאת נשמח להמליץ על תמיכת מחשוב לעסקים מתקדמים מבית אנטרסיס.

קראו עוד: ריהוט משרדי יוקרתי