• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
בלוג

כונניות

כונניות הן אחד מסוגי הריהוט המשרדי המגוונים ביותר. כסאות ושולחנות יהיו תמיד במבנה אחיד פחות או יותר של משטח עם ארבע רגליים, ספות יהיו תמיד מוארכות ונמוכות, ארונות יהיו תמיד "בלוקים" גדולים של חללים סגורים בדלתות, וכן הלאה. לעומתם, כונניות יכולות להיות שונות זו מזו עד מאוד. כונניות נמצאות גם בחדרים מסוגים שונים שנועדו למטרות שונות ורבות - חדרי שינה, חדרי ילדים, חדרי מגורים, מחסנים וחדרי שירות, חדרי עבודה, חנויות, חדרי תצוגה, ספריות, משרדים קטנים וגדולים ועוד ועוד. המגוון הגדול של מקומות ושל מטרות מכתיב את המגוון הגדול של צורות ועיצובים של כונניות למיניהן.

איפה מתאים לשים כונניות

כונניות מן הסוג הפשוט ביותר כוללות כמה מדפים בתוך מסגרת, וכמעט בכל חדר ילדים ובכל חנות או ספרייה ניתן למצוא כונניות כאלה. כונניות לחדרי מגורים או לחדרי שינה ועבודה יכולות לכלול איזורים פתוחים וגם סגורים, ולעתים גם איזורים המופרדים במחיצות אקוסטיות. המדפים והחללים יכולים להיות בגדלים שונים, בצורות שונות ובמספרים שונים - כוננית שמכילה מדף פשוט אחד או שניים, כוננית שהיא "כוורת" של תאים מסוג זה או אחר או כוננית שמכילה קומבינציות שונות של מדפים, חללים ותאים.

מהם חומרי הגלם של הכונניות

גם החומרים מהן בנויות כונניות שונים מאוד זה מזה - כונניות מעץ, כונניות ממתכת, כונניות מחומרים סינתטיים דמויי עץ, כונניות מפלסטיק ואפילו צירופים שונים של חומרים שונים. כל העושר התכנוני הזה מתבטא במגוון הגדול של כונניות שמוצעות לשימושים השונים. חברת ריהוטק, חנות ריהוט משרדי בראשון לציון מייבאת, מייצרת ומשווקת כונניות מכל הסוגים והגדלים ומכל החומרים, הכל בהתאם לצרכים המיוחדים של המשתמש. באולם התצוגה המפואר של החברה תוכלו להתרשם מן המבחר, מן האיכויות ומן המחירים ולהיות בטוחים שתמצאו כוננית שתתאים בדיוק למקום שבו אתם זקוקים לה. לחצו כאן לצפייה בדף הבית של חברת אטיאס.