• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שונות

איך לבחור ריהוט משרדי ?

בבחירת ריהוט משרדי נלקחים בחשבון שיקולים שונים. ריהוט משרדי איכותי ובטיחותי חשוב וחיוני לעובדים בו. ריהוט מעוצב מסייע למיתוג המשרד כמשרד שמשדר הצלחה ויוקרה. ריהוט איכותי חשוב ליצירת סביבת עבודה נוחה ונעימה. ריהוט משרדי אמור לשרת את העובדים בו למגוון הפעילויות המתבצעות בו, לרבות ישיבות, עבודה שוטפת, הפסקת קפה, איזור מנוחה ונוחות (אם יש די מקום...) ועוד.

גם בחירת ציוד משרדי לעסקים צריכה להיעשות באופן מושכל, כך שהציוד שיירכש ייתן את המענה הנדרש והמצופה ממנו. בשל השפע העצום חשוב לבצע את הבחירה על ידי חשיבה מראש.

לרשותכם 10 טיפים מומלצים

 1. חשוב למדוד את שטח המשרד בדיוק מרבי.
 2. חשוב לקבוע את מיקום הריהוט והציוד על פי מידת השימוש של העובדים בו באופן שיאפשר אינטראקציה מלאה ונוחה ביניהם  במתחם העבודה המשותף.
 3. חשבו היטב, האם נדרש חדר ישיבות גדול ויוקרתי, דלפק קבלה, פינת המתנה מהודרת. חשבו האם מדובר בצורך אמתי או ברצון לשוות למשרד מראית עין של יוקרה והידור ( שיקול לגיטימי בהחלט).
 4. האם הצפי לשינויים מבניים או בכמות העובדים מחייבת התקנת מחיצות מבנייה קלה והסרתן על פי הצרכים המשתנים והשינויים הצפויים.
 5. אל תתפשרו על איכות הריהוט והציוד החיוניים ביותר, והעדיפו מוצרים שמיוצרים מחומרי גלם עמידים ואיכותיים.
 6. ערכו סדר עדיפיות של ריהוט וציוד מההכרחי והחיוני ביותר עד למשני ולשולי.
 7. קבעו תקציב המיועד לרכישת ריהוט וציוד בסיסי ולאחר מכן  הקציבו תקציב לרכישת מוצרים מתכלים המשמשים אתכם באופן שוטף.
 8. חשוב לייחד מחשבה לרכישת מוצרים היוצרים סביבת עבודה ארגונומית, החשובה לא רק לרווחת העובדים אלא נדרשת לשמירה על בריאותם. סביבה כזאת משפרת את התפוקה, מעלה את הפריון, שומרת על אנרגיות ומאפשרת עבודה נוחה, ללא מאמץ, תוך מתן תמיכה נאותה לגב ולצוואר.
 9. בחרו ריהוט וציוד שיתנו לכם מה שמכונה "פתרונות אחסון חכמים" לניצול מרבי ומיטבי של שטח המשרד.
 10. עיצוב והידור אינן מלים גסות... חשוב לשוות למשרד מראה יפה ואסתטי, ודאי כשמדובר במשרד של עסק ממותג, אשר החזות החיצונית המעוצבת שלו מהווה חלק בלתי נפרד מה- LOOK שלו ומתפיסתו כמותג יוקרתי.

השוק רווי ומוצף יצרני ריהוט וציוד משרדי. תמיד רצוי להעדיף את בעלי המוניטין שמזוהים כמותגים בתחום. גם אם התקציב שלכם קשיח ואף מוגבל, אל תוותרו על רכישת ריהוט משרדי איכותי.

בשורה התחתונה: לבד מטיפים אלה (אשר ודאי לא יזיק לכם להתוודע אליהם) חשוב לקבל ייעוץ מקצועי לתכנון המשרד, לריהוטו ולעיצובו הן כדי ליצור סביבת עבודה מיטבית לעובדים בו והן כדי לשוות לו חזות שתהיה חלק בלתי נפרד ממיתוגו.