• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שונות

אמנות רהיטים ומה שביניהם

מהי אומנות? אומנות- הינה יצירה בה היוצר מבטא את עולמו הפנימי. אילו סוגים של אומנות אנו מכירים? באופן כללי, אפשר למנות 2 סוגי אומנות עיקריים: אומנות הציור, ואומנות יצירה של חפץ מוצק. באומנות הציור, הצייר מצייר על לוח ציור. כאשר אמן יוצר חפץ מוצק, האמן יגלף בעץ, או יפסל בחומר. במאמר זה, נסביר כיצד ניתן לשלב אומנות בעיצוב רהיטים לבית, ובעיצוב ריהוט משרדי. בסוף המאמר, נסביר מהו הערך המשותף בין אומנות, לבין רהיטים.

שילוב אומנות מודרנית בבית:

הייתם רוצים להרגיש שהבית הוא מוזיאון? כיצד הייתם רוצים לשלב אומנות בבית? סוג של אומנות, החודרת לבתים המודרניים, היא האומנות המודרנית. אומנות זו, נגישה ביותר לציבור הרחב. כל אחד, יכול להזמין הדפסה על קנבס של ציור אומנות, או תמונה, או כיתוב. ניתן להדפיס על לוחות ענק, ולקשט בהם את כל הקיר. כאשר קירות הבית מעוצבים בהדפסי קנבס, הבית נראה אחרת.

שילוב אומנות בעיצוב משרדי:

גם בעיצוב רשמי לכאורה, כמו עיצוב משרדי- ניתן לשלב אומנות. כיצד? ראשית כל, ניתן לעצב מחיצות למשרד בצורה אומנותית. ניתן לעצב מחיצות מזכוכית, עם הדפס אומנותי. אפשר לחילופין, לשים על המחיצות הדפסת קנבס, עם ציור אומנותי. גם בעת ייצור ריהוט משרדי, ניתן לשלב אומנות. האומנות, תתבטא בצביעה של השולחן בצבעים כהים אך בוהקים, בציפוי לכה ומשטח זכוכית על שולחן ישיבות. גם הארונות, יקבלו צבע חום או כהה בגוון עתיק, עם גימור מושלם.

שילוב אומנות ברהיטי הבית:

ניתן לרכוש לבית רהיטים אומנותיים. מהם רהיטים אומנותיים? רהיטים אומנותיים, נבדלים מרהיטים מעוצבים באופן העיצוב, ובסגנון. ברהיט אומנותי, יהיה גילוף מושקע. גם הצביעה, תהיה ידנית ובסגנון עתיק. לרהיט האומנותי יהיה יותר קווים עגולים בצורתו, לעומת רהיטים מעוצבים שהם יותר בעלי קווים מרובעים.

אמנות ורהיטים

אומנות- או שימושיות?

אז מה בעצם יותר חשוב: אומנות או שימושיות? מה עדיף: למלא את הבית בציורי קנבס, ולרכוש רהיטים אומנותיים, או לרכוש רהיטים שימושיים? התשובה היא, ששני הערכים חשובים. מומלץ לחפש רהיט אומנותי, אך מומלץ לפני הרכישה לוודא שהרהיט יהיה גם שימושי. ולכן, מה שבין אומנות לרהיטים, הוא השימושיות. כלומר: הרהיט הוא אומנותי, אך משמש היטב את הקונה. גם תמונה- אם בני הבית מפיקים ממנה הנאה, התמונה היא שימושית.

ניתן לרכוש לבית ולמשרד ריהוט משרדי אומנותי. ניתן לרכוש שולחן ישיבות הצבוע בצורה מושקעת, ומעוצב היטב. חשוב לזכור, שמומלץ לרכוש רהיטים אומנותיים, שהם גם רהיטים שימושיים.