• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שונות

טיפים לעיצוב פנים של המשרד

הדרך שבה מעצבים את חלל הפנים של המשרד משפיעה בצורה דרמטית על ביצועי העובדים ועל הרושם הראשוני שאותו מקבלים הלקוחות. היות ובכל מקרה יש קשר בין עיצוב פנים לבין הכנסות של העסק והמשרד, זה נושא שדורש השקעה של זמן ומשאבים. בנוסף, ריהוט משרדי צריך לבחור יחד עם אנשי מקצוע וכדאי לערב מעצב פנים כמו דניאל וקנין כבר בשלבים המוקדמים של הגדרת מסגרת התקציב.

התאמת העיצוב לתחום

הטיפ החשוב ביותר עבור עיצוב פנים של המשרד הוא להתאים אותו לתחום העיסוק. מטבע הדברים, משרדים שעוסקים בענף הביטוח או הבנקאות נראים אחרת ממשרדי הייטק ויש גם הבדלים בין משרדים בסקטור הפרטי, התעשייתי והמוסדי. ככל שמשקיעים יותר זמן ומחשבה בהתאמת העיצוב לאופי של המשרד, כך מעלים את הסיכוי להשיג תוצאה אחידה ומחמיאה.

איך בוחרים ריהוט משרדי?

עוד טיפ פרקטי לעיצוב משרדים הוא לבחור את הריהוט שיכול לשרת אותו ברמה הפונקציונאלית והאסתטית. כאן הדגש הוא לא רק על מראה יוקרתי של ריהוט משרדי, אלא גם על הדרישות של עובדים ממשרד מודרני או עכשווי. אם הריהוט משרת את צרכי העובדים ומספק להם סביבה נוחה לשהייה ממושכת במשרד, סביר להניח שהמוטיבציה שלהם תגבר וכך גם הביצועים ישתפרו.

בחירת ריהוט לפי צרכי העובדים

את הריהוט המשרדי בוחרים לפי הצרכים של העובדים ובהתאם לדרישות מהם. אפשר להשתמש בסוגים שונים של ריהוט משרדי עבור עובדים שמבלים את רוב היום מול המחשב, אך בסוגים אחרים לגמרי של רהיטים לעובדים שצריכים לפגוש לקוחות, ספקים, שותפים וכן הלאה. בכל אחד מהמקרים האלה, הדגש הוא כאמור על פונקציונאליות ולא רק על אסתטיקה.

מה מאפיין סגנון עיצוב מודרני?

בעלי משרדים שמתעניינים בנושא של עיצוב פנים יכולים להיות רגועים כי יש סגנונות שמרכזים עבורם את כל היתרונות תחת קורת גג אחת. במקום לחפש לבד ריהוט משרדי ולהתלבט בין סגנון יוקרתי ועכשווי, מה שבעלי משרדים יכולים לעשות זה לתת עדיפות לסגנון עיצוב מודרני. בסגנון כזה הדגש הוא על פונקציונאליות ויוקרתיות, העובדים מקבלים תנאים מעולים לשהות ממושכת וגם הלקוחות זוכים לתשומת לב מבחינת הפרטים הקטנים.

החשיבות של מעצב פנים

מעצב פנים שמכיר את המאפיינים של סגנון מודרני יכול לשלב אותו בקלות בכל סוגי המשרדים. באופן עקרוני, מדובר על סגנון עיצוב שבו המאפיינים הבולטים כוללים שימוש בצבעים קרים, מתכת, זכוכית ואלומיניום. כמו כן, בסגנון עיצוב מודרני מאפשרים לכל משרד להשיג מטרות שיווקיות באופן מלא ואלגנטי.

עיצוב ללא פשרות

בעלי משרדים לא יכולים להרשות לעצמם להתפשר על הרמה של עיצוב פנים. מה שכדאי לעשות זה להתייעץ עם מעצב פנים כמו דניאל וקנין ולערב אותו בתהליך קבלת ההחלטות על מנת להשוות בין הרהיטים, הסגנונות והפתרונות הקיימים.