• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שונות

עוברים משרד? כך תבחרו חברת הובלות

ענף ההובלות נמנה על השירותים המבוקשים בישראל. על פי הערכות, הענף מגלגל מאות מיליוני שקלים בשנה שמגיעים הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר העסקי.

יחד עם זאת, כמו ענפי שירות אחרים, לבחירת בעל המקצוע הנכון, חשיבות גבוהה על הצלחת התהליך – במקרה שלנו הובלת משרד או ציוד משרדי. לשמחתנו, היכרות עם מספר כללים פשוטים, יכולה לנתב אותנו אל הבחירה המתאימה הנכונה.

לאתר את החברה המתאימה

בישראל פועלות מאות חברות הובלה שנבדלות האחת מן השנייה בתחומי ההתמחות. באופן כללי ישנם שלושה סוגי הובלות עיקריים שעל פיהם ניתן לחלק את החברות השונות.

הובלות משרדים

אלה החברות שאנו מחפשים במקרה שלנו ושעליהן נרחיב עוד בהמשך. מדובר בחברות גדולות שמתמחות בהובלת ציוד משרדי. יכולתן הלוגיסטיות גבוהות ולרוב מדובר בצוותים גדולים יחסית של מובילים מקצועיים.

הובלות דירה

הובלת דירה היא אולי ההובלה הנפוצה ביותר. חברות שמתמחות בהובלות דירה נחלקות לחברות בגדלים שונים – חלקן יכולות לתמוך בהובלה של משרדים אך לא כולן.

הובלות קטנות

הובלות קטנות משתייכות לענף שהולך ומתפתח. מדובר בהובלה של פריטים בודדים על ידי צוותי מובילים קטנים בעלי רכבים בגודל בינוני לכל היותר. בניגוד לחברות ההובלה שהוזכרו עד כה, מחירי ההובלות הקטנות נמוך יותר וניתן לעשות בהן שימוש גם בהובלת ריהוט משרדי – כל עוד מדובר בכמויות קטנות שרוצים להוביל בתוך זמן קצר – לדוגמה – מספר כסאות, שולחן וכדומה).

איך תמצאו חברה מומלצת להובלת משרד?

כאמור, חברה להובלת ציוד משרדי נבדלת מחברות שמתמחות בהובלות אחרות כגון הובלת דירות. מעבר לעניין הגודל והיכולת לעמוד במשימה בהצלחה, יש לבחון את הנקודות הבאות:

המלצות

כשמדובר בהובלות, לאיכות בעלי המקצוע חשיבות גבוהה במיוחד וכשמדובר בהובלת ציוד משרדי, איכות המובילים מקבלת משנה תוקף. בסופו של יום, אנו מעוניינים לאתר חברת הובלות אחראית ואמינה שתבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר תוך עמידה ביעדי שירות וביצוע. לכן, לפני שבוחרים חברת הובלה, צריך לאסוף רשמים והמלצות.

ליווי מטעם החברה

הובלת ריהוט משרדי הינה תהליך לוגיסטי מורכב למדי. מדובר בהעתקת מקום עסקי ממקום למקום תוך הרצון לעשות זאת בפגיעה מינימלית – כזו שתשפיע באופן מינורי על מהלך העבודה ועל איכות חיי העובדים.

כדי לעמוד ביעד זה, יש צורך בתכנון קפדני – החל מהאריזה ועד להקצאת כוח אדם מספק לביצוע המשימות השונות. זו הסיבה שכיום, חברות רציניות בתחום הובלת המשרדים ימנו נציג מטעמן שיהיה אחראי על הליווי השוטף אל מול מנהלי המשרד, והוא יהיה נקודת הקשר לכל עניין או שאלה.

פירוק והרכבת רהיטים וציוד משרדי

פירוק והרכבה של ריהוט וציוד משרדי אינו דומה לפירוק והרכבה של ריהוט ביתי. לעתים קרובות מדובר בכמויות גדולות של שולחנות וארונות שצריכים להיות מפורקים, מובלים ומורכבים בתוך שעות בודדות, וכל זה מבלי לפגוע באיכותם. זו הסיבה שחברה המתמחה בהובלת ריהוט משרדי צריכה להיות מסוגלת להעמיד לשירותכם צוות נגרים שיפרקו וירכיבו את הריהוט המשרדי ללא רבב ובתוך זמן קצר.

מעבר לכך, על הצוות להיות מורכב מאיש מערכות – כזה שידע לטפל ולהוביל את ציוד המחשוב והתקשורת באופן מקצועי.

אריזה

אחד המאפיינים של הובלת משרד הוא הצורך להוביל כמויות מסמכים גדולות לצד ציוד משרדי מסוגים שונים. כדי לעשות זאת בהצלחה ולעמוד במסגרת הזמן הקצובה, לעתים קרובות יש צורך להיעזר בחברת ההובלות על מנת לארוז ולטפל בציוד ובמסמכים. אם גם אתם זקוקים לעזרה מקצועית באריזה ובפריקה, בדקו שחברת ההובלות אכן מספקת את השירות. מיותר לציין שגם אם חברת ההובלות מבצעת את האריזה, יש למנות נציג מטעם המשרד שילווה את המובילים בעבודתם.

הובלת ציוד וריהוט משרדי אינה דומה להובלת דירה. על מנת לצלוח את התהליך, יש לבחור בחברה מקצועית שמתמחה בהובלת ציוד וריהוט משרדי וזאת רק אחרי שאספנו חוות דעת וקיימנו מכרז להשוואת מחירים. כמו כן מומלץ בחום למנות את אחד העובדים הבכירים במשרד על מנת שילוו את תהליך המעבר באופן שוטף ויהיה זמין לטיפול בבעיות שעלולות לצוץ במהלך התכנון וההובלה עצמה.