• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שונות

רהיטים בחדר האמבטיה

 

מתכננים לחדש את חדר האמבטיה?

אתם בוודאי מתלבטים, אילו רהיטים מתאים לרכוש עבור חדר האמבטיה. במאמר זה, אנו נסביר לכם מעט על הקווים המנחים בעיצוב חדרי אמבטיה. בנוסף, אנו נתן לכם הדרכה, כיצד ניתן להשקיע בריהוט עבור האמבטיה. אנו נציע באילו חומרים כדאי לבחור, נתן דוגמאות לסגנון העיצוב, וניתן טיפים על חומרי הציפוי, והצביעה.

סגנון חדש של עיצוב חדרי אמבטיה:

בשנים האחרונות, עיצוב חלל האמבטיה הולך ותופס חשיבות. למרות, המיקום השולי לכאורה של חדר האמבטיה, מבינים מעצבי הפנים, שגם לחלל זה, מגיע עיצוב יפה. לכן, ישקיעו המעצבים בריצוף יפה, בחיפוי קירות מרשים, ובבחירת כיור ואמבטיה מעוצבים. היחס העיצובי- הוא לכל החלל. לכן, מעצבי הפנים יחשבו אילו סגנונות של ארונות אמבטיה מעוצבים, יתאימו לכלל העיצוב של חלל חדר האמבטיה.

רהיטים בחדר האמבטיה

עיצוב ארון אמבטיה:

עיצוב רהיטי האמבטיה, הולך ומשתכלל בשנים האחרונות. הארונות, מקבלים עיצובים יפים ומפוארים. ישנם סגנונות שונים של ארונות בחדר האמבטיה. ישנם גם אפשרויות שונות, כיצד משלבים את הכיור בתוך ארון האמבטיה. חשוב להקפיד, שסגנון העיצוב של ארון האמבטיה, יהיה זהה לסגנון העיצוב של חלל חדר האמבטיה. ולכן, אם בחרתם בסגנון עיצוב מודרני ויוקרתי- מומלץ לרכוש ארונות אמבטיה המזכירים ריהוט משרדי יוקרתי. אם בחרתם בשולחן בעיצוב מודרני ויוקרתי, ובו תשקעו את הכיור- בחרו בעיצוב המזכיר שולחנות עבודה יוקרתיים.

עיצוב ריהוט לאמבטיה בסגנון בוטיק:

לא חייבים להתפשר בעיצוב ארון האמבטיה עבור מגבות. אפשר להשקיע בארון זה, כמו שמשקיעים בעיצוב ריהוט משרדי. לכן, כדאי גם את הארון שיאכסן מגבות באמבטיה, לבנות מעץ מלא. ארון זה יכול להיות יפה ומעוצב, ממש כמו ארון משרדי להנחת תיקים של לקוחות. כדאי לבנות עבור הכיור שולחן. שולחן זה, ייראה כמו שולחן עבודה בסגנון בוטיק, הנמצא במשרדים של טובי האדריכלים.

עיצוב שולחן לחדר האמבטיה:

ישנו סגנון עיצובי, בו מניחים את הכיור באמבטיה על שולחן. בתוך השולחן, בונים מגירות. איזה עיצוב כדאי לתת לשולחן חדר האמבטיה? לא חייבים להסתפק בעיצוב פשוט. אפשר לתת לשולחן זה עיצוב, ממש כמו שולחן ישיבות בסגנון בוטיק. את השולחן בונים מעץ מלא- המתאימים ללחות. נותנים לשולחן עיצוב קלאסי עתיק. כדי לשמור על השולחן, שמים על השולחן שכבת זכוכית. רוצים סגנון מודרני- עצבו את שולחן האמבטיה, כפי שהייתם מעצבים שולחן עבודה מודרני של מנהלים.   

קיימים כמה סגנונות של ריהוט עבור האמבטיה. על מנת להצליח לבצע בחירה מוצלחת- דמיינו משרד, וחשבו באיזה סגנון ריהוט משרדי הייתם בוחרים. כך, עליכם להקפיד על התאמה בין סגנון הריהוט, לבין סגנון עיצוב חלל האמבטיה. עליכם, לבחור בחומרים עבור ארונות אמבטיה ושולחן אמבטיה, הזהים לחומרים מהם הייתם בונים שולחנות עבודה יוקרתיים ומפוארים- בסגנון בוטיק או מודרני.