• ניווט מקלדת
 • צבעוניות חד-גוונית
 • צבעוניות הפוך
 • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שונות

הדרך הטובה ביותר לשמור על הרהיטים שלכם

כך תשמרו על הרהיטים שלכם

רהיטים משמשים את כולנו בחיי היום יום. על מנת שהם אכן ימלאו את המטרה שלהם ויענו על הצרכים שלנו כראוי חשוב כי נדע – יש לשמור עליהם.

רהיט הוא מוצר עמיד ומסיבי. אך יחד עם זאת חשוב לדעת שהוא זקוק להגנה. רהיט שנעשה בו שימוש לא נכון עלול להיפגם עד מהרה. הוא ייאבד מיציבותו ויינזק בצורה ניכרת. הנזקים הללו יהיו ניכרים ובהחלט יפגעו במראה של הרהיט. מה אפשר לעשות? אפשר ואפשר להגן על הרהיט ולשמור עליו כמו חדש.

דרך טובה לשמור על הרהיטים

כך תשמרו על הרהיט שלכם

 • הרהיט צריך לעמוד במקום מוגן. כזה שאין בו נזקים ומזיקים. רהיט שעומד במרפסת או נמצא במקום בו יש נזילות - יינזק באופן בלתי הפיך. ולכן חשוב לוודא כי השטח מותאם ואין נזילות. איטום גגות יפתור מקרים של טפטופים אל תוך הבית. כאשר הרהיט אינו בא במגע עם רטיבות מוגזמת הוא עשוי לשמור על עצמו במצב טוב יותר. כל טיפה של מים עלולה פגום ברהיט ולהפוך אותו מיפה ואיכותי לגרוטאה.
   
 • מוצרים איכותיים עשויים לשרת אתכם לאורך זמן רב. ריהוט משרדי גם כן, וחשוב שיהיה ומותאם לצרכים. אך גם אם הרהיט שלכם איכותי עליכם לזכור, השימוש ברהיט אמור להיעשות באופן מותאם לרהיט. ולכן אין לטלטל רהיטים מכאן לכאן. כל העברה של ארון, שולחן מסיבי או מיטה יפגמו בו ויזיקו לו. כאשר נוצר צורך העבירו את הרהיט בזהירות. ונסו להימנע מצרכים כאלו ככל האפשר. רהיטים שעוברים הנה והנה ניזוקים במידה רבה.
   
 • תחזוקה נכונה ברמה יומיומית אפשרות לכם לשמור על הרהיט במצב טוב. כאשר רהיט צובר לכלוך או אבק במידה רבה, קשה יותר לנקות אותו. ניקיון שוטף מאפשר לכם לשמור על הרהיט במצב טוב בלי לכלוך או נזקים. כך תשמרו על הרהיטים בשלמותם לאורך זמן.
   
 • כאשר מנקים רהיט חשוב להתאים את חומרי הניקוי ואת אופן ביצוע הניקיון לסוג החומר. וזאת כדי לא לגרום לנזקים במהלך ביצוע הניקיון. כאשר מנקים בחומר חריף מידי או כזה שלא מתאים, הוא עלול להזיק לרהיט ולגרום לקלקול ניכר. בחירת חומרי הניקוי וצורת העבודה תיעשה בצורה נבונה. יש מקרים בהם יהיה צורך לפנות אל חברה מקצועית לשם ביצוע הניקיון. וזאת כדי למנוע נזקים. זה נכון במיוחד כאשר מדובר על ספות.

השתמשו בחכמה עם שולחנות מנהלים ועם יתר רהיטי משרד, ותיהנו מרהיטים במראה חדש לאורך זמן.