• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שונות

חשיבות הנוחות שלכם במשרד

ריהוט משרדי קונים רק בייעוץ עם המומחים בתחום האורתופדיה והעיצוב

שבו בנוח בעמדת העבודה שלכם

כמה שעות ביום אתם יושבים בעמדת המחשב שלכם? כדי שאכן תצליחו ותמלאו את התפקידים שלכם היטב חשוב מאוד כי יהיה לכם נוח.

כל רהיט צריך להתאים לצורך ולמטרה. הארון יתאים בגודלו ובחלוקה הפנימית שלו לתכולה, שולחן ייבחר בהתאם לאופן השימוש בו, וכן הלאה. אך ההתאמה והנוחות חשובים במיוחד כאשר מדובר על כיסא. כיוון שהכיסא הוא פריט שמשפיע במידה רבה על הנוחות ועל חווית הישיבה של האדם. למעשה ניתן לומר שאם תושיבו אדם על כיסא לא נוח, הוא לא יוכל למלא את יום העבודה בצורה הרצויה. ואילו כיסא נוח ומותאם ליושב הספציפי יאפשר לו לבצע את העבודה שלו ביעילות רבה. אכן, לכיסא יש חשיבות רבה. לא בכדי משקיעים אנשים ומעסיקים בהתאמה של כסאות עבודה איכותיים ומותאמים. כך יכול כל עובד להתרווח בנוחות רבה ולמלא את תפקידיו כיאות.

על כיסא מותאם ונוח

כיסא נוח הוא כיסא שמתאים ליושב עליו. אין להשוות בין אדם אחד לרעהו. לכל אחד מתאים כיסא אחר וכל אחד ימצא את התנוחה הנכונה עבורו על הכיסא שמתאים לו. וככל שיושבים שעות ארוכות יותר על הכיסא, כך חשוב יותר כי הכיסא יהיה מותאם ונוח. כך אכן ניתן להתמיד בישיבה ולבצע את הפעולות הרצויות בצורה הולמת. כסאות מחשב יותאמו ליושב עליהם ויאפשרו שימוש מועיל. תנוחה נוחה תאפשר לעובד להתמיד בישיבה ולא לחפש סיבות לקום ממקום העבודה שלו. התוצאות ניכרות בסופו של יום עבודה על התפוקה. כי כמה זמן אפשר לשבת על כיסא לא נוח? זה מרגיש לעובד כמו קוצים שגורמים לו לקום שוב ושוב...

אין די בכך שהכיסא מתאים. חשוב כי יהיה אפשר להתאים את הכיסא ולכוונן אותו, כך שהוא יהיה מותאם בשלימות. מרבית הכיסאות מאפשרות כוונון של המשענת ביחס לזווית ההישענות של היושב. כמו כן מרבית הכיסאות יאפשרו הגבהה והנמכה של המושב בהתאם לגובהו של היושב והגובה של עמדת העבודה. כך יכול העובד לשבת מול המסך שמולו בלי לכופף את ראשו או למתוח את הצוואר שלו. הישיבה הנכונה תמנע גם כאבי גב או צוואר. כי כשיושבים על פי ההמלצות הגב מקבל את התמיכה המומלצת.

בבואכם לרכוש ריהוט משרדי עליכם לשים לב לכך שאתם בוחרים כסאות מנהל וכסאות מזכירה מותאמים ונוחים. כך המשרד אכן יאפשר לכם לבצע את הפעולות הנדרשות לכם בנינוחות ובנוחות רבה.