• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שונות

ריהוט יוקרתי למשרדים מעוצבים

עיצוב משרדים נועד לתת מענה על מספר מטרות שונות. המטרה העיקרית היא לסייע לעובדים ולייצר עבורם סביבה אפקטיבית, מפרה ומתגמלת. כאשר העיצוב מותאם לצרכים של העובדים ולתחום העיסוק שלהם, יש סיכוי יותר גבוה לכך שהם ישיגו את המטרות והיעדים. מנגד, עיצוב לא מעודכן עלול לפגוע בביצועי העובדים ולהוריד לטמיון השקעה של זמן וכסף מצד המעסיק או מקבלי ההחלטות בחברה.

עוד מטרה חשובה שניתן להשיג באמצעות משרדים מעוצבים הוא שיפור הרושם הראשוני שאותו מקבלים לקוחות, משתפי פעולה או ספקים. ככל שהמשרד מעוצב ברמה גבוהה יותר, כך משתפר הרושם הראשוני שמקבלים מי שמגיעים אליו. בעידן של תחרות גלובאלית שבגללה אין לבעלי משרדים הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני חיובי, העיצוב הוא כלי חיוני ובעל משמעות.

איך מעצבים חלל עבודה משותף?

אי אפשר לדבר על סגנונות שונים של עיצוב משרדים בלי להזכיר את החשיבות של open space. זהו באופן עקרוני חלל עבודה משותף שבו יש כמה עמדות שונות, אך האמת היא שיש לו עוד המון תפקידים. בעזרת עיצוב open space ניתן לקבוע את הטון ואת האווירה של המשרד, להתכתב עם סגנונות עיצוב מקובלים בתחום ואף להגביר את תחושת המוטיבציה של עובדים ותיקים ואת הרצון שלהם להמשיך לעבוד באותה חברה.

הדרך לעצב חלל עבודה משותף מסוג open space היא להציב את הדרישות של העובדים עצמם בראש סדר העדיפויות. כאן פחות חשוב הרושם הראשוני שמקבלים מתוך שולחנות לחדרי ישיבות או פינות המתנה, אלא בעיקר מה שהעובדים חושבים כאשר הם נכנסים מדי בוקר לעמדה שלהם. אם מעצבים open space בדגש על העובדים, התוצאה תהיה משביעת רצון וכמובן משתלמת גם מבחינת ההוצאה הכלכלית.

איך משיגים מראה של משרדים מעוצבים?

החדשות הטובות מבחינת בעלי משרדים הוא שיש כיום מגוון רחב של פריטי ריהוט משרדי שבעזרתם ניתן לשדרג את חלל הפנים והחוץ. בהקשר הזה, משרדים מעוצבים מתחילים באופן שבו בוחרים את הרהיטים ובצורה שבה משלבים אותם בתוך הסגנון המבוקש.

את העיצוב כדאי להתחיל עם דגש על אלמנטים פרקטיים. אפשר למשל לבחור שולחנות לחדרי ישיבות שיעזרו לעובדים לנהל ישיבות ממושכות, יבטיחו להם נוחות מלאה גם במהלך עבודה עם מחשב ויסייעו להחלפת רעיונות. לחילופין, ניתן להתחיל את העיצוב דווקא עם מה שמשפיע על הלקוחות – כמו למשל בעזרת בחירת ריהוט עבור פינות המתנה.

לשם השוואה, דגשים קונקרטיים של העיצוב כדאי לשים על חדרי מנהלים בכלל ועל כיסאות מנהלים בפרט. כאן בוחרים לא רק שולחנות מנהלים, אלא גם את התחושה של העובדים כאשר הם נכנסים לשיחה או את הרושם הראשוני שמקבלים לקוחות חשובים. בכל אחד מהמקרים האלה, כיסאות מנהלים הם בעלי תפקיד קריטי ובחירה שלהם חשובה להצלחת העסק והמשרד כולו.