• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
השאר פרטים
התקשרו עכשיו: 077-7277984
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
שונות

עיצוב המשרד שלכם באמצעות עץ

עיצוב פנים הינו תחום מרתק אשר מאפשר לייצר חללים פנימיים יוצאים מן הכלל. אחד החללים שנהוג לעצב אלו משרדים ובתי עסק וזאת על מנת להעניק להם מראה ייחודי שימשוך קהל לקוחות ויאפשר לבעל העסק לשהות בנעימות במשרדו. אחת הדרכים לייצר אווירה נעימה במשרד היא על ידי עיצוב המשרד באמצעות ריהוט עץ אלגנטי.

מדוע רצוי להשתמש בריהוט עץ במשרדים?

העץ הינו חומר גלם מאוד נוח לעבודה ולייצור רהיטים. מעבר לכך, יש שבוחרים לייצר רצפות מעץ, לחפות את הקירות ועוד. השימוש בעץ בחללים פנימיים ובמשרדים בפרט, מעניק לחלל מראה יותר רשמי ויוקרתי. יחד עם זאת, העץ יוצר תחושה של חמימות ואנשים רבים יעידו כי חדרים המעוצבים באמצעות עץ גורמים להם לרצות ולהישאר בהם.

לא כולם אוהבים את המראה של העץ ושימוש מופרז בו יכול גם לייצר תחושה הפוכה. עם זאת, ניתן לשלב את העץ עם חומרי גלם אחרים. למשל, תוספת של ריהוט עץ לחדר במראה עיצובי מודרני יכול להשתלב היטב. רהיטי עץ הם בדרך כלל בעלי מראה "כבד" ויוקרתי, העבודה עם שולחנות עץ נוחה ויציבה. נהוג לבנות מעץ גם עמדות לשתייה קלה או שתיה חריפה, כסאות שונים ומגוונים, מערכות ריהוט, חדרי ישיבות ועוד.

אילו רהיטי עץ ניתן לראות במשרדים?

ניתן לראות כי בכל משרד ישנו קו עיצוב שונה אך כמעט כולם בוחרים לשלב ריהוט עץ. תוכלו לייצר מעץ מגוון רחב של רהיטים, למשל שולחנות מנהלים, שולחנות עבודה או עמדות "open Space". גם בחדרי הקבלה של המשרד, ניתן לייצר עמדות ודלפק קבלה מעץ. בחדרי ישיבות למשל, תוכלו לראות כי בעלי משרדים בוחרים להתקין שולחן ישיבות בגדלים שונים. כמו כן, ניתן להתאים אל השולחן מערכות ישיבה וכסאות איכותיים. למעשה, ישנו מבחר רחב של ריהוט מעץ וניתן להתאימו לצרכי הלקוח ולאופי המשרד.

כיצד ניתן לשלב עץ בחצר המשרד?

העץ הינו חומר טבעי שבמקורו מגיע מן הטבע ולכן השילוב של עץ בחצרות הוא מושלם. במידה ויש לכם משרד עם חצר, אחת האפשרויות היא התקנת דק מעץ אורן בחצר המשרד. דק זו רצפת עץ אשר נבנית מלוחות עץ ומותקנת על גבי אדמה או על גבי רצפה קיימת. הדקים נחשבים לפופולריים מאוד ברחבי העולם, הם מעניקים לחצר מראה נעים ומזמין יותר. ישנם סוגים שונים של עצים שנהוג לייצר מהם דקים, כאשר אחד הסוגים האהובים הינו עץ אורן. מדובר בעץ עמיד וחזק, המתאים לבניית דק בחצר מכיוון שהוא אינו נהרס מפגעי מזג האוויר. כמובן שצריך לתחזק את דק האורן בצורה מתאימה והוא מגיע אל הלקוח לאחר שהוא מטופל כראוי ומי שיבחר להתקינו – צפוי להיות מרוצה ושבע רצון מכיוון שהוא יחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות.